Kozmela.com

REBUL

Rebul markasında 64 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Rebul Kolonya

İstanbul’un Beyoğlu semtinde 1895 yılında kurulmuş olan Rebul ilk olarak özellikle lavanta kokulu kolonyası ile kitlelerce tanınmıştır. Rebul markası bu anlamda lavanta kolonyasını Türk halkı ile tanıştıran ilk marka unvanına sahiptir. Kolonya çeşitlerinin yanı sıra parfüm ve duş jeli gibi kokulu ürünler sunan marka kalitesi ile geniş kitlelerce tanınmıştır. Kurulduğu ilk zamanlarda lavanta bahçesinden toplanan lavantaların özleri ile kolonya üretilirken günümüzde pek çok farklı kokuya sahip kolonya çeşitleri üretmektedir. Ayrıca rebul parfüm, duş jeli ve banyo ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Rebul Kolonya Modelleri

Kolonya özellikle Türk halkı için yeri oldukça özel esans türleridir. Kolonya denildiği zaman genellikle ilk akla limon aromalı kolonyalar gelmektedir. Ancak Rebul markasından sonra kolonya çeşitleri değişime ve gelişime uğramıştır. Elbette markanın lavanta kokulu kolonyaları meşhurdur ancak arzu edenler için limon kolonya çeşitleri de bulunmaktadır. Ayrıca marka kokuları yanı sıra estetik şişe tasarımlarıyla da dikkat çekmektedir. Şişe üzerindeki özenle tasarlanmış logosu ve göze hitap eden camdan şişeleri ile kalitesini buradan da belli eder.

Kalıcı ve hafif kokuları nedeniyle markanın kolonyaları sık bir şekilde tercih edilmektedir. Hemen her zevke hitap eden bir kolonyaları ile meşhur markanın öne çıkan ürünlerden bir tanesi odunsu kokuları bir araya getiren Rebul aqua modelidir. Taze limon ve yeşil yaprak aromasının muhteşem uyumunu bir araya getiren aqua günlük kullanım için idealdir. Berrak buz havasından esinlenerek ortaya çıkarılan Rebul ice ise su ve turunçgil notalarının ferahlığını taşır. Rebel bouquet ise ismini şakayık çiçeğinin buketinden almıştır. Hoş kokusu ile bu kolonya parfüm olarak da kullanılmaktadır. Yasemin kolonyası ise yasemin yağından üretilmiştir ve sağlığa zararlı herhangi bir katkı maddesi içermez.

Markanın kolonyaları %80 alkol içermektedir. Günlük kullanımı kolaylaştırma adına sprey kolonya çeşitleri de sunulmaktadır. Markanın her ihtiyaca uygun farklı boy seçeneklerinde kolonyaları bulunmaktadır. 270ml kolonyalar markanın en büyük boy şişeye sahip ürünleridir. Markanın 50ml ve 100ml boyutları ve sprey tasarımlı şişeleri kolay bir kullanım sağlar. 

Rebul Parfüm

Kolonya konusunda çığır açan bir marka, en özel esansları ile benzersiz kokularını parfüm çeşitlerine de taşımıştır. Kişisel bakımda önemli bir yeri bulunan parfümler hem erkek hem de kadınlar için sunuluyor. Rebul hem erkek hem de kadın parfüm çeşitleri oldukça fazladır. Parfüm demek erkeğin kişiliğini ön plana çıkartmak demek olduğundan parfüm seçimi son derece önemli oluyor.

Rebul Sport hayatını yoğun tempoda hızlı yaşayan erkekler için ferahlatıcı bir kokuya sahiptir. Rebul Extreme EDT ise kışkırtıcı yönü ile tercih ediliyor. Rebul kadın parfüm çeşitlerinde ise çiçek ve baharat kokulu çeşitler öne çıkıyor. Rebul Aqua kadın parfüm taze bir koku arayanlar için ideal olurken Rebul Blush kadın parfümü kalabalık ortamda dikkatleri çekecek benzersiz aromaları taşıyor. Bu parfüm çeşitlerine deodorantlı set şeklinde sahip olmak da mümkün oluyor.

Rebul Kolonya Fiyatları

Kalitesi ile nesiller boyunca keyifle kullanılan Rebul kolonyaları pek çok nedene bağlı olarak farklı fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. İçeriği, şişesi, boyutu gibi etkenler fiyatlarında değişiklik göstermesine neden olabilir. Örneğin sprey şişeler, damlatmalı şişeler arasında fiyat farkları bulunuyor. Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanan bu şişeler gün boyunca kalıcı bir koku sağlarken aynı zamanda hijyen de sağlamaya yardımcı oluyor. Ayrıca şişeleri dönüştürülebilir materyallerden üretilmektedir. Bu sebeple doğaya da dosttur. Markanın ürettiği kolonyalardan az bir miktar ile tüm gün ciltte hoş ve kalıcı bir koku sağlamak mümkündür. Ayrıca özel günlerde hediye olarak da Rebul kolonya çeşitleri oldukça sık tercih edilmektedir. Kolonya çeşitleri hem tekli hem de set şeklinde sunulduğundan her ihtiyacı karşılamaktadır. Rebul kolonya, parfüm ve banyo ürün çeşitlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir, karşılaştırabilir ve dilediğiniz ürünü vakit kaybetmeden tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

Rebul
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun