Redist Professionel

Redist, yaratıcılık, ortak çalışma ve yenilik ilkeleri ile yola çıkarak Kırmızıgül Grup bünyesinde 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Uzun süren laboratuvar çalışmaları sonucunda kadınların saç ve cilt yapısına uygun pek çok ürün çeşidi hazırlanmaktadır. Avrupa, Balkan ve Körfez ülkelerinde çalışmalar yapan marka, uluslararası trendleri belirleyen bir marka olma yönünde ilerlemektedir. Yurt dışında gerçekleştirilen laboratuvar çalışmaları ile trendleri belirleyerek, ürünleri geliştirmeye ve yenilenen teknoloji ile yenilemeye devam etmektedir.
Marka cilt bakımı ile ilgili yaptığı çalışmalarla da kadınlar tarafından beğeni toplamaktadır. Doğadan esinlenerek hazırlanan ürünler yüksek performans sağlayarak bakım sağlar. Saç bakımında olduğu kadar cilt bakımında da beğeni toplayan ürünleri, kişisel bakımınız için tercih edebilirsiniz.
Redist Keratin Yağı 
Keratin yağı saç bakımınız için özel olarak tasarlanmıştır. İçeriğinde bulundurduğu keratin ile saçlarınızı besleyerek, onarımına yardımcı olur. Redist ürünleri arasında en çok tercih edilenler ürünlerden bir tanesidir.
Redist ürünlerini Kozmela.com üzerinden inceleyerek hızlı kargo ve uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Redist Professional
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun