Kozmela.com

Revox

Revox marka ürünlerini de içerisinde barındıran GeoMASS firması sektörde her biri alanında uzman kişilerden oluşan ekibi ile sonuç odaklı ürünler ortaya koymaktadır. Hedefi, uzman ekibi ile araştırma, geliştirme çalışmaları yaparak elde ettiği verilerle insan için en iyi sonuca ulaşmaktır. Firma, kozmetik sektöründe kişisel bakım ürünlerinde kaliteden taviz vermeden pek çok farklı ürün ortaya koymaktadır.

GeoMASS, Dünya Sağlık Örgütü/World Health Organization (WHO) ile ABD’de bulunan dünyaca ünlü Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi/Centers for Disease Control and Prevention (CDC) ve Hair Foundation / Saç Vakfı başta olmak üzere pek çok kurum ile uzun yıllar süren araştırmalar neticesinde elde edilen verileri kullanmaktadır. Elde edilen bu verileri gelişmiş sistemlerle insana faydalı ürünleri geliştirmek için kullanmaktadır.

Dünyanın pek çok noktasında organik bir şekilde yetiştirilmiş bitkiler, hassas bir metotla toplanmakta ve modern tesislerde işlenmektedir. Bu özler farklı ürünler için kompleks şekilde kullanılmaktadır. Organik kaynaklı bu ürünler geliştirilmiş sistemle elde edilen oksijenle arıtılmış su ile elde edilmektedir. Revox ürünleri %100 bitkisel bazlı aktifler temel alınarak geliştirilmektedir. Geliştirme aşamasında dermatolojik olarak testlerle herhangi bir yan etkisi olmadığı ortaya konmuştur. Revox ürünleri şampuanlar, saç kremleri, saç bakım ürünleri, bebek bakım ürünleri gibi amaca yönelik ürünlerden oluşmaktadır. Temel olarak ele aldığı şey ise bitkisel olanla insana en iyi katkıyı sağlamaktır. 

Revox Şampuan

Her saç tipine, yapısına uygun bir şampuan bulunmaktadır. Önemli olan saç yapısını çok iyi tanımak ve buna uygun ürünü kullanmaktır. Revox şampuan çeşitleri hemen her saç yapısına uygun çeşitleri ile önemli bir ihtiyacı karşılıyor. Bu şampuan çeşitleri doğal yöntemlerle bitkisel bazlı üretildiği için saçı en iyi şekilde destekliyor ve sağlıklı bir şekilde uzamasına katkı sağlıyor.

Kişisel bakımda saçların önemi ayrıdır. Çünkü en hızlı ve çabuk şekilde etkilenebilmektedirler. Şehir hayatının stresi, hava kirliliği, genetik faktörler derken saçlar bu durumların hepsinden olumsuz etkilenebiliyor. Saç yağlanması, saç dökülmesi, saç güçsüzleşmesi gibi durumlar en sık karşılaşılan saç problemleridir.

Günlük olarak temizliği yapılsa bile akşam saçların birbirine karışması gibi durumlar söz konusu olabiliyor. Bunun temel nedeni saç tipine uygun ürünün kullanılmamasıdır. Revox şampuan ürünleri saçların yapısına tam olarak hakim formüller ile geliştirildiğinden saça özenli bir bakım sağlamaya yardımcı oluyor.

Revox şampuanlar doğal bitkisel içeriklerle formüle edildiğinden ve şampuan içerisine eklenen su oksijenle artırıldığından etkili bir sonuç ortaya çıkarıyor. Her anlamda sağlıklı ve doğal şampuanlar saç derisindeki kalıntıları temizlemede etkili oluyor. Bitkisel özler ile saç için faydalı proteinler de aç derisine işlemiş oluyor. İçeriğinde yapay herhangi bir katkı maddesi olmadığından ötürü saçın tahrip olmasının da önüne geçilmiş oluyor. Yağlanma, kepeklenme gibi sorunların önüne geçme adına destek sağlıyor.

Revox şampuan çeşitleri hem erkek hem de kadınların kullanımlarına uygun olarak üretiliyor. Erkek ve kadınların saç yapısındaki problemler farklı olabildiğinden soruna odaklı bir ürün kullanmak gerekir. Bu noktada erkek tipi saç ve kadın tipi saç problemlerine yönelik özel içerikleri ile Revox önemli bir destek sağlıyor.

Revox’un kendi laboratuvarları kurulduğu ilk günden itibaren kişisel bakım ürünlerinde yüksek kaliteyi hedeflemiş ve çalışmalarını bu kalite ilkesinden taviz vermeden sürdürmüştür. Uzun yıllar süren araştırma ve çalışmalar sonucunda elde edilen bilimsel veriler kapsamında formüllerini geliştirmekte ve ürünlerinde kullanmaktadır. Organik bitkiler herhangi bir zarar verilmeden toplanıyor ve en uygun şekilde formüle ediliyor. Revox şampuanları tüm testlerden başarılı bir şekilde geçerek insanlara sunuluyor.

Revox At Kuyruğu Şampuanı Ne İşe Yarar

Markanın hedefe yönelik pek çok şampuanı, saç serumu ve bakım kremi bulunuyor. Özel seri şampuanlar serum içerikleri ile saçlarda canlandırıcı bir etki sağlıyor. At kuyruğu şampuanı ise içeriğinde 18 farklı bitki özü bulunduruyor. At kuyruğu şampuanı saç tellerinin daha güçlü ve dayanıklı olmasına katkıda bulunuyor. Saçların dökülme sorununu ortadan kaldırma amacıyla saç köklerine destekte bulunuyor. Silistik asit içeren formül saç köklerine oksijen iletimini imkansız hale getiren sorunların ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyor. Kolajen ve keratin içerikleri hem daha canlı hem de daha parlak saç tellerine kavuşma adına katkıda bulunuyor.

Markanın meşhur at kuyruğu şampuanı cansız ve kırılgan saçlara yeniden hacim kazandırmaya yardımcı oluyor. Gücünü ve parlaklığını kaybetmiş saçları yeniden hayata döndürmede destek oluyor. Saçın parlaklık kazanması için keratine ihtiyacı vardır. Revox keratin içerikli şampuanlar saçların daha dayanıklı ve parlak olmasına destek veriyor. Şampuan içerisinde Koenzim Q10, farklı B vitamini çeşitleri bulunuyor. Bu bileşenler saç ve saç köklerine nüfuz ederek arzu edilen sonuca ulaşmaya yardımcı oluyor.

Revox saç bakım ürünleri saçın doğal yapısını koruyor, nem dengesini korumaya yardımcı oluyor. Özel formülü sayesinde düzenli kullanımda ince saçların daha hacimli olmasına yardım ediyor. Çevresel faktörlerin saç üzerindeki yıpratıcı etkisini en aza indirmeye katkı sağlıyor. At kuyruğu şampuanı yağlı saçlar için de oldukça kullanışlıdır. Saçtaki fazla yağı arındırmaya yardımcı olurken uzun süre mat ve canlı bir görünüm ortaya çıkarmaya katkı sağlıyor.

Saç tellerinin yanı sıra saç derisi üzerinde de etkili bir bakım sağlamaya yardımcı olurken pullanma ya da kuruluk gibi durumlar ortaya çıkarmaz. Saçlarda var olan mevcut problemleri ortadan kaldırırken saç derinin de etkili bir şekilde temizlenmesine olanak sağlıyor. Revox şampuan çeşitleri koruyucu etkisi ile saçlarda daha uzun süre canlılık sağlamaya yardımcı oluyor, saç köklerinin beslenmesine destek veriyor.

Hem erkek hem de kadınlar için özel formüller sunan Revox şampuan çeşitleri saçları kolay taramaya, kolay şekil vermeye yardımcı oluyor. Saçtaki kiri ortadan kaldıran şampuan saç foliküllerinin ihtiyacı olan oksijene kavuşma adına destek veriyor. Organik bezelyeden elde edilen çok özel bir karışıma sahip olan şampuan çeşitleri yeni saç oluşumunu da desteklemektedir. Şampuan özel içeriği keratini yeniden dengelemeye yardımcı oluyor. Yıpranan saçların toparlanmasına yardımcı oluyor ve sönük görüntüyü ortadan kaldırıyor. Yıpranmış görünümü ortadan kaldırarak taze yeni ve canlı bir görünüm için katkı sağlıyor.

Revox kullananlar özellikle hedefe yönelik tercih yaptıklarında şampuandan oldukça memnun kalabiliyorlar. Saç diplerinde herhangi bir kalıntı bırakmadan temizlemeye ve bakım yapmaya yardımcı olan şampuan çeşitleri saçların zarar görmesini de engelliyor. Revox ürün grubu içerisinde krem, şampuan, maske, yağ gibi saç için faydalı ürün çeşitleri bulunuyor. Düzenli kullanım çerçevesinde matlaşma, sönükleşme gibi saç problemlerini ciddi oranlarda azaltıyor.

Revox ürünlerinin haftada bir kez düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Ancak kullanım sıklığı saç sorununa ve yapısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Saç ve saç köküne direkt olarak etki eden ürünler saçı temizlerken daha estetik ve hoş görünmesine yardımcı oluyor. Sık bir şekilde tercih edilen ürünlerden bir tanesi de renk koruyucu şampuan çeşitleridir. Boyalı saçlardaki renklerin çabuk solmaması adına bakım sağlayan şampuan renklerin parlaklığını korumaya da destek veriyor. Renklerin uzun süre kalıcılığını koruması için bakım sağlayan bu şampuanlar saç boyama aralarındaki süreyi de uzatıyor. Ayrıca saç tellerinin korunmasına yardımcı oluyor. Renk koruma ajanları ile güçlendirilmiş formülü saç boyasının ilk uygulanma anındaki canlı rengi korumaya yardımcı oluyor.

Renk koruyucu özellikteki şampuan çeşitleri farklı nedenlerden ötürü zarar görmüş saçların toparlanmasına yardımcı olur. Boyaların saçlarda çok daha uzun süre tutunmasına katkı sağlıyor. Güneş ışınlarının saç üzerinde bıraktığı olumsuz etkiyi minimuma indirmeye katkı sağlıyor. Ayrıca saç yapısına ekstra yumuşaklık ve ferahlık sunuyor.

Özel saç bakım ürünleri farklı saç tiplerine göre geliştirilmiştir. Revox yenilikçi teknolojiler kullanılarak ürettiği farkı saç bakım ürünlerini insanlara sunmaktadır. İçeriğinde çinko ve doğal bakır gibi faydalı bileşenler bulunduran şampuan çeşitleri kadınların saçlarını çok daha gür ve hacimli olmasına yardımcı olmaktadır. Revox erkek saç bakım ürünleri ise erkeklerde en çok yaşanan dökülme problemini en aza indirmeye yardımcıdır. Revox’un saç serumları saç tellerinin ihtiyaç duyduğu protein ve vitaminleri sağlama adına destek verir. Hızlı etkisi ile olumlu sonuçları en kısa sürede görmek mümkündür.

Revox saç serumları saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olurken saçların canlanmasına destek sağlar. Saç bakım ürünleri etkili içeriği sayesinde uzun süre beklemeye de gerek kalmıyor. At kuyruğu içeriği ile saç bakım ürünleri bakımsız kalmış, yıpranmış saç tellerinin toparlanmasına ve canlanmasına katkı sağlıyor. Düzenli kullanıldığı takdirde saçlarda kalıcı bir etki gösterebiliyor.

At kuyruğu özü ile formüle edilmiş olan serumlar tüm saç tipleri için rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Pratik uygulama sunan ürünler masajla saç köklerine kadar işler. Uygulamada serumun saça sprey yardımı ile püskürtülmesi yeterlidir. Sprey formundaki saç bakım ürününün etkisini göstermesi için yarım saat beklemek yeterlidir.

Revox Biotin Collagen

At kuyruğu şampuanları arasında E vitamin kompleksi içeren seri de yer alıyor. Kullanılmaya başlandığında etkisini vakit kaybetmeden göstermeye başlıyor ve güçlü, dolgun bir görünüm ortaya çıkması için destek veriyor. Biotin ve Kolajen serisinde yer alan ürünler ise saçın beslenmesine katkıda bulunuyor. İçeriğinde saçları geliştiren ve uzamasına yardımcı olan ekstra mineraller yer alıyor. Biotin saçta koparak dökülmeler ya da kırılmaların önüne geçme adına etki sağlıyor. E vitamini kompleksi yağ üretimi ve kan dolaşımını düzenlemeye yardımcı olur. Saçların daha güçlü bir forma gelmesine destek veriyor. At kuyruğu bitkisi içeriğindeki öz saç uzamasını desteklemektedir. 

Yağ üretimi ve kan dolaşımını düzenlemeye yardımcı olan vitamin E kompleksi üründe yoğun bir şekilde bulunmaktadır. B3, B5, B7 ve B9 vitaminleri ile koenzim Q10 ve fitokeratin yardımıyla ince ve kırılgan saçlar en iyi desteği alabiliyor. Saçtaki kaybedilen keratinin yeniden sağlanması için yüzeysel bir bakım değil saçın içerisini ve çevresini aynı şekilde etkileyecek bir kullanım gerekir.

Revox ürünleri fitokeratin aminoasidi bakımından zengin olduğu için saçı içeriden güçlendirmeye yardımcı olur. Saç köklerini uyarırken keratin depolarını doğrudan harekete geçirmeye destek verir. Saçların yıkanması ya da saçlara bakım yapılması mümkün olmayan durumlarda kuru şampuan çeşitleri oldukça kullanışlı oluyor. Su ya da benzer bir temizleyiciye gerek kalmadan kullanılan bu şampuan çeşitleri her an uygulanmaya hazır olduğundan pratiktir. Yeni yıkanmış saç hissi sağlarken dolgun bir görünüm ortaya çıkarma adına katkı sağlar.

Saçlara etkili bir bakım sağlayan ve güçlenmesine destek veren Revox ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun