Kozmela.com

Rituel De Beaute

Rituel de Beaute, 2011 yılından bu yana yüksek kaliteden ödün vermeden kullanımı kolay ve pratik kişisel bakım ürünlerini sizlere ulaştırmaktadır. Ürünleri Japonya, Almanya ve Güney Kore’de bulunan en son teknolojik donanımlara sahip tesislerde, hijyenik koşullarda üretilmektedir.
Rituel de Beaute Siyah Nokta ve Kir Temizlemeye Yardımcı Burun Bandı, Diş Temizlemeye Yardımcı bant, Özel gün bandı ve Topuk Stick ile Türkiye’de en çok tercih edilen markaların arasına girmeyi başarmıştır.
 
Neden Rituel de Beaute?
 
Ürünler yüksek teknoloji ile hijyenik tesislerde üretilmesine ek olarak, dermatolojik testleri de uluslararası kuruluşlarca düzenli olarak yapılmaktadır. Üretim sürecinde, hammadde tedariğinden üretimin son safhasına kadar, düzenli periyotlarda, ilgili ülkelerin Sağlık Bakanlığı birimlerince tüm gerekli denetim ve kontroller yapılmaktadır.
 
Ürünler paraben içermeyen, vegan içeriğiyle de sadece kişisel bakımınıza değil, sağlığınıza ve hassasiyetlerinize de önem vermektedir. Aynı zamanda, Ar-ge ve kontrol amaçlı test çalışmaları sırasında da hayvanlar üzerinde test edilmemekte, hayvansal yağ ve katkılar da kullanılmamaktadır.
Markanın en çok tercih edilen Rituel De Beaute Siyah Nokta ve Kir Temizleyici Burun Bandı'na Kozmela fırsatıyla tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Rituel De Beaute
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun