Kozmela.com

R.O.C.S

R.O.C.S markasında 68 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

R.O.C.S

Avrupa’nın en bilinen ağız bakım markalarından biri olan ROCS yüksek kaliteli ürünleri ile formüle edilmektedir. R.O.C.S marka açılımı Remineralizing Oral Care System şeklindedir. İsviçre’de WDS Laboratuvarlarında ürünlerin formülleri geliştirilmektedir. İleri teknoloji ve bilimsel çalışmalar ile hazırlanan, laboratuvar testlerinden geçirilerek test edilen ürünlerdir. 
Rocs Diş Macunları ve Fırçalar
Rocs ağız ve diş sağlığı ürünleri sizler için en iyiyi ve sağlıklı olanı hazırlamaktadır. Florürsüz diş macunları markanın en çok tercih edilen ürünleridir. Yetişkinler, çocuk ve bebekler için hazırlanan ürün grupları ile Rocs ürünleri çeşitlendirilmektedir. Aynı zamanda ortodonti tedavi görenler için de özel ürünler bulunmaktadır. Diş macunları arasında en çok tercih edilen ürün Rocs Sensations Whitening beyazlatıcı etkili florürsüz diş macunudur. 
Rocs diş fırçaları ergonomik yapıları ile kolay kullanım avantajı sunar. Farklı renk seçenekleri ile hazırlanan ürünler arasından kendi zevkinize uygun olanı seçerek Kozmela üzerinden tek tıkla ürünü sipariş edebilirsiniz. 
ROCS diş fırçası ve macunlarına Kozmela.com üzerinden ulaşarak ihtiyacınız olan ürünü uygun fiyat avantajlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.
 

R.O.C.S
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun