Kozmela.com

Rosense Cilt Bakım Ürünleri

2005 yılında kurulan Rosense markasının bilindiği üzere ana konusu güle dayalı kozmetik ürünlerinden oluşmaktadır. Rosense markalı kozmetik ürünleri içeriğinde bulunan gül yağı ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında beğeniyle ve güvenle kullanılmaktadır. Rosense markasının ürünlerinin çoğu doğal içeriklerden oluşmaktadır.

ROSENSE GÜL SUYU

Gücünü ve ününü güllerden alan Rosense markasının en bilinen ürünleri gül sularıdır. Gül suları %100 doğal içeriklerden oluşmaktadır.  Gül suları doğal tonik olarak kullanılabilmektedir ve cildin nemlenmesine, doğal nemini korumasına yardımcı olmaktadır. Rosense gül suları taze gül yapraklarının distilasyonundan elde edilmektedir.

Markanın en çok bilinen bir diğer ürünü Rosense Vazelin'dir. Dirsek, diz ve topuk gibi vücuttaki extra kuru bölgeleri nemlendirmeye yardım eder.

Bu ürünler dışında markanın yüz temizleme köpüğü, nemlendirici yüz kremi, el ve vücut kremi, tonik, temizleme sütü, deodorant, makyaj temizleyici ve kolonya gibi gibi bir çok ürün çeşidi vardır.

Güzelliğin doğallıktan yana olduğunu düşünen bir çok insanın sevdiği Rosense markasının ürünlerine Kozmela'dan tek tıkla ulaşabilirsin.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun