Kozmela.com

ROWENTA

Rowenta markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Rowenta

1988’den beri Groupe SEB’in bir parçası olan Rowenta Almanya merkezli olup beyaz eşya ve mutfak eşyaları ile bilinmektedir. Markanın temelleri ise 1909’da Alman Robert Weintraud’un, Weintraud & Co'yu kurması ile atılmıştır. Sonrasında ise Rowenta markasını tescil etmiştir. Marka çatısı altındaki ilk ev aletleri ise 1920 yılında piyasaya sürülmeye başlanmıştır. İlk etapta su ısıtıcısı, ekmek kızartma makinesi ve kahve makinesi üretmiştir. 1949 senesine gelindiğinde ise termostatlı ütü, sonrasında buhar fonksiyonlu ilk ütüyü üretmiştir. 1974 senesinde ise yine ilk elektrikli süpürgeyi marka piyasaya çıkartmıştır. 1988 yılından beri marka Groupe SEB firması altında ürünlerini insanlarla buluşturmaya devam etmektedir.

Rowenta Ürün Çeşitleri

Rowenta marka ürünler yurtdışında olduğu kadar ülkemizde de yıllardır büyük rağbet gören markalardan bir tanesidir. Elektrikli ev aletleri ile insanların hayatını kolaylaştıran Rowenta teknolojik gelişmeleri ürünlerine en hızlı şekilde entegre eden yenilikçi markalardan bir tanesidir. Başta elektrikli süpürge çeşitleri olmak üzere saç kurutma makinesi, tıraş makinesi, saç düzleştirici, epilatör, buharlı ütü, saç maşası, vantilatör gibi elektrikli kişisel bakım ve ev aletleri ile yıllardır evlere girmektedir.

Almanya’da başlayan Rowenta macerası şu anda dünyanın dört bir yanında milyonlarca insan tarafından kullanılan ürünlerle insanların önemli ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı oluyor. Ev ve ofis temizliğinden kişisel bakıma kadar çeşitli alanlarda ürünleri ile insanların hayatını kolaylaştıran marka ürün çeşitliliği ile de dikkat çekmektedir. Ürün gamına her geçen gün yenisini ekleyen marka bu anlamda da sürekli genişleyen zengin bir ürün yelpazesine sahiptir.

Kişisel bakımda önemli bir yeri bulunan Rowenta saç kurutma makineleri saçları kurutmanın yanı sıra rahat şekil vermeye de yardımcı olmaktadır. Güçlü motoru ve kademeli ayarı ile saçları rahat bir şekilde kurutma imkânı sunmaktadır. Farklı renk ve özellikleri ile her zevke ve ihtiyaca hitap eden saç kurutma makineleri markanın hem kaliteli hem de performansa göre ekonomik ürünleri olarak bilinmektedir. Rowenta ürün çeşitlerini Kozmela’da yakından inceleyebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak Rowenta ürünlerine en uygun ödeme koşulları ile Kozmela’dan ulaşabilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun