Saf

Saffoods Gıda Sanayı·Anonim Şirketi, Saf Nutrition markasını kurarak doğanın öz lezzetlerini insanlara sunmayı hedeflemektedir. Firma sürekli olarak kaynağından bulunabilecek, güvenilir tedarik sistemi ile sürekliliği sağlamaktadır. Besin değeri yüksek, bitkisel ve organik gıdalar ile insanların önemli ihtiyaçlarından birini karşılamaktadır. Doğada bulunan gıdaların iyileştirici gücüne inanan firma sürekli yenilenerek ve büyüyerek yoluna hız kesmeden devam etmektedir. 

Saf Nutrition

Saf marka ürünler tüm iyiliklerin doğada olduğu inanıcı ile üretilmekte ve kullanıcılara sunulmaktadır. Ürünlerinde doğanın öz lezzetlerini kullanan marka kişinin bedenine ve sağlığına destek sağlamayı amaçlamaktadır. Bu anlamda hem lezzetli hem de sağlıklı ürünlere odaklanmaktadır. 

Markanın ürünlerinin hiçbirinde renklendirici ya da koruyucu gibi katkı maddelerine yer verilmemektedir. Alanında uzman kişiler az malzeme ile en yüksek besin değeri ve fonksiyonuna sahip gıdalar üretmektedir. Adı gibi “saf” olanı üretmeye odaklanmış olan firma doğadan bağını hiçbir şekilde koparmadan olduğu gibi, saf hali ile insanlara ulaştırmaktadır.

Sabahları uyanınca güne hazırlanmak adına besin değeri yüksek gıdalarla beslenmek isteyen kişiler Saf markanın sunduğu ürünlerle besleniyor. Bu sayede hem içeriğinde neyin olduğunu bilerek hem de güvenle ürünlerini tüketebiliyorlar. Marka bünyesindeki uzmanlar süper besinleri bulmak adına haftalarca ve aylarca çalışmaktadır. 

Besinleri anavatanında bulup, çiftçilerin mahsullerini birebir doğadan alıp işlemektedirler. Tohumları eken faydalarını bilen çiftçiler ile birlikte yola çıkan marka bu anlamda ürünlerini işin kaynağından üretmekte ve insanlara ulaştırmaktadır. Peru, Brezilya, Hindistan, Çin başta olmak üzere birçok yerde lokal çiftçilerle tanışan uzmanlar besinleri de özenle seçmektedirler. 

Saf Nutrition kullananlar

İnsanlara hem besleyici hem lezzetli hem de sağlıklı atıştırmalıklar sunan Saf marka, bu anlamda yenilikçi bir yol izlemektedir. Lif zengini tahıllarla üretilen ürünleri hem tat hem de kıvam olarak tüketiciyi mutlu edecek bir formüle sahiptir. Markanın tahinli ve amarantlı yulaflı kurabiyesi ise yoğun tahin lezzeti ve çıtır amarant patlakları ile lezzetli bir karışıma sahiptir. Protein ve lif bakımından zengin bir atıştırmalık olan kurabiye günlük olarak evde, işyerinde, yolda kısaca her yerde rahatlıkla tüketilebilir.   

Sporcular ve günlük enerjiye ihtiyacı olanlar için ise Saf Fıstık Ezmeli ve Fındıklı Granola oldukça idealdir. %18 protein içeren bu granolaya ile zinde, dinç ve enerjik hissetmek mümkün olabilir. Kullanım talimatlarına uygun şekilde tüketildiğinde kişiye enerji vermektedir. Fıstık ezmesinin dayanılmaz tadı ile zenginleştirilmiş olduğundan tüketmesi de oldukça keyiflidir. Beslenmesine dikkat eden ve enerjik hissetmek isteyenler için günlük olarak tüketilebilecek ideal bir gıdadır.

Çocuklar için özel olarak üretilmiş olan Saf Kids Fruit Mix Toz İçecek ise çilek, portakal muz ve elmanın benzersiz karışımından elde edilmekte olup çocuklar için lezzetli bir gıdadır. Yoğurtlara, sütlere, meyve sularına ve daha pek çok gıdaya karıştırılabilen bu süt tozu çocukların yeni favorisi olacak.

Saf marka bitkisel gıda ve ürünleri sitemiz üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü nerede olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun