Kozmela.com

SALKOM

Salkom markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Salkom

2002 yılında faaliyetlerine başlayan Salkom Kozmetik Türkiye’nin önde gelen kozmetik firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Firma, sağlık ve kişisel bakım konusunda uzman personeli yıllardır sektörde en iyiyi hedefleyerek çalışmalarını yürütmektedir. Sosyal sorumluluk anlayışını benimseyen firma ürünleri ile güvenilir ve etkin çözümler sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışmalarına günümüzde hızla devam eden Salkom doğallığı, bitkisel olanı ilke edinmiş, insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerle beklentilere cevap vermektedir. Salkom markası başta Türkiye olmak üzere Ortadoğu, Asya ve Avrupa’da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Salkom Kükürt Kremi

Salkom markasının cilt bakım kategorisinde doğal içeriği ile öne çıkan ürünlerinden bir tanesi de kükürt kremidir. Kükürt içerikli Salkom kremler pek çok cilt sorununun üstesinden gelme adına kullanılabiliyor. Hem erkek hem de kadın kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünler cildi temizlerken ölü hücrelerden arındırmaya da yardımcı oluyor. Salkom kükürt içerikli kremler yağlanma sorununu en aza indirmeye destek verirken ayrıca toksin birikimlerini de temizlemeye yardımcı oluyor. Salkom krem ciltte yağlanma ile birlikte ortaya çıkabilecek sivilce sorunlarını en aza indirmeye destek verir. Kükürt etkili Salkom krem cilt yüzeyinde bakteri oluşumunu engellemeye destek vererek ciltte pürüzsüz bir etki yaratma adına yardımcı oluyor.

Salkom markasının sunduğu kükürt içerikli cilt bakım kremleri yaşlanma etkilerini de en aza indirmeye yardımcı oluyor. Ciltteki yağ oranının dengelenmesine yardımcı olan Salkom krem ayrıca ciltteki yağlı görünümün de daha mat bir forma dönüşmesine katkı sağlıyor. Etkili Salkom krem ayrıca nemlendirici etkisi ile kuru ciltler için de etkili bir nem kaynağı görevi görüyor. Salkom kükürt içerikli krem cildin pH seviyesi ile dengelidir. İçeriğindeki gliserin ile cildin beslenmesine yardımcıdır.

Kuru cilde sahip olan kişilerin günde bir kez yağlı cilde sahip olan kişilerin ise günde iki kez Salkom krem kullanması tavsiye edilmektedir. Her kullanımda sadece bir parmak ucu kadar ürün yeterli olmaktadır. Cilt problemlerine bağlı olarak kuru ya da çok yağlı bölgeye yedirilerek yaklaşık bir dakika kadar beklemek yeterlidir. Cilt tarafından hızlı emildiği için Salkom krem ciltte yağlı bir his de bırakmamaktadır. Salkom kükürt kremi uygularken herhangi bir ek ürüne de gerek kalmamaktadır. Farklı kutularda farklı gramajlarla alıcılara ulaşan ürün genellikle 100 ml hacmindeki kutularda tercih ediliyor.

Salkom markasının cilt bakımı için en çok tercih edilen ürünleri arasında cildi beyazlatmaya yardımcı krem çeşitleri de bulunuyor. Çevresel faktörler, sağlık sorunları, stres, hava kirliliği gibi nedenlerden ötürü cilt pigment bozukluğuna uğrayabiliyor. Ciltte istenmeyen renk bozuklukları, ton eşitsizliği ortaya çıkabiliyor. Cildi bu durumdan kurtararak tonu yeniden eşitlemeye yardımcı olmak adına Salkom krem çeşitleri tercih edilebiliyor.

Salkom krem çeşitleri yüksek etki kapasitesi ile cilde benzersiz bir görünüm sağlamaya yardımcı olmaktadır. Salkom beyazlatıcı krem çeşitleri ciltteki fazla pigmenti azaltmaya, tenin doğal rengini bozan faktörlerin etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Dengesiz beslenme, hava kirliliği, uykusuzluk gibi nedenlerden ötürü ciltte ton eşitsizlikleri artabiliyor. Beyazlatıcı krem ciltteki ton dengesizliğini dengelemeye katkı sağlar.

Salkom krem içeriğinde meyan kökü ve arbutin gibi bitki özlerinden elde edilen bileşenler bulunan kremler ciltteki etkisini en kısa zamanda göstermeye başlıyor. Ayrıca Salkom krem çeşitleri içeriğinde hiçbir katkı madde bulunmaması nedeniyle de tercih sebebi oluyor. Doğal özlerle güçlendirilmiş olan Salkom krem en yoğun kullanımlarda bile ciltte olumsuz bir etki bırakmamaktadır. Pratik bir kullanıma sahip olan krem günlük olarak uygulanabilmektedir. Salkom kremden pamuk ucu ile az bir miktar almak yeterlidir. Bölgeye masaj hareketleri ile uygulayarak yedirmek yeterlidir. Günde iki kez sabah ve akşam kullanarak ergonomik tasarım ambalajı ile arzu edilen her yere rahatlıkla taşınabilmektedir.

Salkom Şampuan

Türkiye’nin kalitesi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile önde gelen kozmetik markalarından bir tanesi olan Salkom cilt bakım ürünleri kadar saç bakım ürünlerinde de fark yaratmaktadır. Salkom Mori serisi içerisinde yer alan şampuan çeşitleri en zayıf saçları bile dolgunlaştırmaya, hacim kazandırmaya ve canlı bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olmaktadır. Zayıf, yağlı, kuru, ince telli fark etmeksizin etkili formülleri ile her saç tipine uygun bakım sağlamaya yardımcı oluyor. Doğada saça faydalı pek çok bitki özlerinden faydalanılarak formüle edilen Salkom şampuan çeşitleri ölü hücrelerden cildi arındırmaya yardımcı olurken saç derisinin ihtiyaçlarının karşılanmasına destek oluyor.

Saç diplerini canlandırmaya yardımcı olan şampuan çeşitleri kepek oluşumunun engellenmesine de katkı sağlar. Daha bakımlı, temiz ve ışıltılı saçlara kavuşmaya yardımcı olur. Salkom markasının sunduğu mor şampuan çeşitleri özelikle boyalı saçların bakımında etkili içeriği ile tercih sebebi oluyor. Saçlardaki renk bozulmalarını kolay bir şekilde gidermeye katkı sağlıyor. Gümüş pigment içerikli ürünler saç boyalarının yol açtığı yapısal bozulmaların önüne geçme adına destek sağlıyor. Saçlarda daha doğal bir renk sağlama adına idealdir.

Atkuyruğu özlü şampuan çeşitleri saçları canlandırmaya ve dahası güçlenmesine destek olmaktadır. Saç kayıplarının en aza indirilmesi için yardımcı oluyor. Saça uygulanacak saç krem çeşitleri ise saç kayıplarını azaltmaya katkı sağlar. Saç tellerinin güçlenmesine, kopma sorununun engellenmesine yardımcı oluyor. Saçların çok daha hacimli, sağlıklı görünmesine destek veren Salkom saç ürünleri ile daha güçlü ve canlı saçlar sağlama adına işlevseldir.

Salkom Güneş Ürünleri

Salkom Kozmetik’in sunduğu ürünler arasında yer alan güneş koruyucu ürünler cildi güneş ışınlarından korumaya yardımcı olmak adına iyi bir önlem oluyor. Özel içerikleri ile etkili bir güneş koruması sağlayan güneş kremleri güneşe fazla maruz kalma nedeni ile oluşabilecek olumsuzlukları önlemeye destek veriyor. Salkom güneş kremi çeşitleri doğal bir şekilde UV filtre etkisi bırakıyor. Aynı zamanda cilt gözeneklerinin açılmasına, ciltte biriken ölü hücrelerin arındırılmasına katkıda bulunuyor. Güneş kremleri 50 SPF özelliğindedir. Bu sayede yoğun bir koruma sağlamaya yardımcı olur.

Güneş krem çeşitleri güneş sonrası losyonlarla birlikte kullanıldıklarında etkileri çok daha fazla olmaktadır. Cilde yararlı zeytinyağı ile güçlendirilen güneş kremleri cildi derinlemesine sarıyor ve ciltte oluşması muhtemel makro yanıklarının kısa sürede iyileşmesine katkı sağlıyor. Ayrıca ortaya çıkması muhtemel cilt sağlığı sorunlarının da önlenmesine destek veriyor.

Kişinin cilt tipi ya da cilt hassasiyeti ne olursa olsun güneşin olumsuz etkilerini en aza indirmeye yardımcı olmaktadır. Güneşin zararlı etkilerinden koruma adına özel olarak tasarlanan ürünler ister tek ister set halinde almak isteyenler için farklı seçeneklerle sunuluyor. Bu setler farklı cilt tiplerine yönelik ayrı ayrı hazırlanmaktadır. Bu sayede kişi cilt tipine en uygun Salkom güneş kremini rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Çevresel faktörlerden son derece hızlı bir şekilde etkilenen cilt özellikle bu faktörler nedeni ile yaşlanma belirtilerini hızlı bir şekilde ortaya çıkarabilir. Salkom cilt bakım ürünleri yaşlanma sürecini yavaşlatan, dış faktörlere karşı cildi korumaya yardımcı ürünlerle öne çıkmaktadır. Özellikle cilt üzerindeki bazı bölgeler çok daha hassastır ve bu bölgelerde yaşlanma belirtileri çok daha erken kendisini göstermektedir. Bu bölgelerden bir tanesi göz çevresidir. Göz çevresindeki deri ince ve hassastır. Bu sebeple uygun bir bakım yapılmadığı takdirde kırışıklıklar ve çizgiler ilk olarak burada kendisini belli eder. Göz çevresini düzenlemeye yardımcı krem ve serumlar Salkom kalitesi ile insanlara sunuluyor.

Salkom Cilt Bakım

Yaşlanma etkilerini geciktiren bakım ürünleri ceviz ve atkestanesi gibi bitkisel ürünlerle güçlendirilmiştir. İçeriğinde yer alan mineraller astrenjan etkisi sağlıyor. Bu sayede cildin kendini yenileme sürecine katkıda bulunuyor. Cildin sıkılaşmasına ve taze bir görünüm oluşmasına yardımcı olan ürünler sayesinde göz çevresinde ortaya çıkabilecek çizgi ve kaz ayaklarını en aza indirmeye destek verir. Göz altında oluşan ton farklarını, torbaları engellemeye yardımcı olan ürünler ciltte oluşabilecek ince çizgileri de engellemeye katkı sunarak genç ve sağlıklı bir görünümün ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. 

Yorgunluk belirtileri ciltte kendisini çoğu zaman gösterir. Hem yorgunluk belirtilerini hem de ciltteki yıpranmaları gidermeye yardımcı olarak kullanılabilecek Salkom cilt ürünleri gece ve gündüz kremleri olarak iki çeşit sunulmaktadır. Salkom gece ve gündüz kremleri cilt için faydalı hyaluronik asit ve kolajen içermesi nedeniyle ilk kullanımdan itibaren ciltte gözle görülür bir değişim sağlamaya yardımcı oluyor.

Cildin gençleşmesine ve daha açık, aydınlık bir renge kavuşmasına yardımcı Salkom gece ve gündüz kremleri aynı zamanda nem dengeleyici özelliği ile de fark yaratıyor. Pürüzsüz bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olan Salkom gece ve gündüz kremleri makyajın ciltte bıraktığı olumsuz etkileri engelleme adına da oldukça işlevsel oluyor. Bu sayede cildin erken yaşlanma belirtilerine karşı da önlem sağlıyor.

Salkom markasının tasarladığı yaşlanma etkilerini azaltmaya yardımcı ürünler arasında multi lifting çeşitleri de yer alıyor. Salkom kremi her kullanım sonrası ciltte 12 saate varan etkili bir gerginlik oluşmasına destek veren ürün seçenekleri yoğun içeriği sayesinde göz alıcı bir etki sunuyor.

Farklı ihtiyaçlara cevap veren Salkom markası ağız ve diş sağlığı için de farklı ürün seçenekleri sunuyor. Ağız ve diş sağlığı ürünleri dişlere kusursuz bir etki sağlamaya yardımcıdır. Ayrıca diş etlerinde oluşan problemlere karşı da etkili çözümler sunuyor. Dişlerin en büyük problemlerinden bir tanesi bakteri ve plak oluşumudur. Salkom ağız bakım ürünleri özel içeriği diş minesinin güçlenmesine de katkı sağlıyor. Diş minesi hassasiyeti yaşayanlar son derece etkili Salkom ağız bakım ürünlerini kullanabilirler. Etkili ağız bakım ürünleri arasında dişlerdeki sıcak ve soğuk hassasiyetin azalmasına katkı sağlıyor.

Ağızda bakteri oluşumunu engellemeye yardımcı ve taze bir nefes sağlayan, Salkom koku gideren ürünler sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle güne başlarken sosyal çevreye karışmadan önce ağız bakımına özen gösterenler için Salkom ağız bakım ürünleri oldukça idealdir. Bakteri birikmesi ile birlikte ağız ve diş eti problemleri ortaya çıkabiliyor. Bu problemleri en aza indirmek için ise Salkom’un etkili ağız ve diş bakım ürünlerinden kullanman yeterli olabiliyor.

Salkom markasının sunduğu ağızda ferah bir koku sağlayan spreyler ise pratik kullanımı ile dikkat çekiyor. Salkom markası tarafından insanlarla buluşan nefes tazeleyen sprey çeşitleri diğer ürünlerde olduğu gibi gücünü bitkisel içeriklerinden almaktadır. Bitkisel içerikler boğaz şişliği, ağız ülseri, diş ağrısı, diş eti iltihabı gibi durumların ortaya çıkma riskini en aza indirmeye katkıda bulunur.

Ağızda gün boyu ferah bir etki bırakan Salkom spreyler propolis içeriklidir. Bu sayede antiviral ve antibakteriyel etki göstermektedir. Bu özellikler ile Salkom sprey ağız sağlığının korunmasına destek veriyor. Salkom markasının bazı sprey seçenekleri sindirim sistemini de desteklemektedir. Ağız bakımına önem verenler ve girdiği ortamda kendini daha rahat hissetmek isteyenler için Salkom birbirinden kullanışlı ürünler sunuyor.

Türkiye’de kozmetik alanında kaliteli bitkisel içerikli ürün çeşitleri ile her kesime hitap eden Salkom markası gün geçtikçe artan ürün gamı ile bu alanda her türlü ihtiyaca cevap vermeye devam ediyor.

Salkom ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz Salkom marka ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun