Sambucol

Sambucol Avusturya’da yetişen özel ham karamürver meyvelerinden elde edilerek İngiltere’de üretilmektedir. Sambucol tüm dünyada en çok tercih edilen takviye edici gıdalardan biridir. Sambucol ürünleri yapay tatlandırıcı, yapay aroma, glüten içermez. Sambucol Plus Kids Yummies ürünü hariç diğer tüm Sambucol formları vejetaryenlerin kullanımına uygundur.

SAMBUCOL KARA MÜRVER EKSTRESİ

Markanın en çok satan ürünü Sambucol Kara Mürver Ekstresi Takviye Edici Gıda'dır.

İçerisinde C vitamini ve çinko bulunması sebebiyle bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunmaya yardım eder.

Alternatif tıbbın son zamanlardaki gözdesi olan Kara Mürver, taneli ve şifalı bir bitkidir. Kara Mürver Meyvesi Hipokrat’ın söylemlerinde de geçen ve eski dönemlerden bu yana halk arasında etkinliği bilinen bir meyvedir. Kara Mürver meyvesinin diğer ismi Black Elderberry'dir. Elderberry güçlü bir antioksidandır.

Sambucol'un çocuklara uygun versiyonları da bulunmaktadır. 3-10 yaş grubu çocuklar Sambucol Kids Likit ve Sambucol Plus Kids Yummies ürün formlarını kullanabilirler.

Hekimine danışarak günlük hayatında yediğin besinlerden eksik kalan vitaminleri New Life ek gıda takviyeleri ile destekleyebilirsin.

Ek gıda takviyeleri dahil her konuda güvenilir hizmet veren Kozmela daima yanında.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun