Kozmela.com

Sarıkız Saç Bakım Ürünleri

2011 yılında Chz Kozmetik tarafından devir alınan, Sarıkız Markası, vücut bakımı ve saç bakımına dair, ürünler geliştirmektedir.

Ürünler için geliştirilen formüllerinin, insan sağlığına saygılı olmasını öncelikli niceliği olarak gören marka ihtiyaç tiplerine göre geliştirilen çeşitli ürün grupları ile profesyonelliği yakalamanın yanı sıra, yeniliklere açık ve güncelliğini koruyan bir üreticidir.

Yıpranan ve hasar görmüş saçların, bakımını yapan, hasarı düzelten ve yıkımı ortadan kaldıran Sarıkız Saç Serumu, saç hijyeninde fark yaratan Sarıkız Şampuan, saç şeklini korumada, Sarıkız Mineral Care Saç Spreyi, besleyici ve onarıcı Sarıkız Saç Maskesi, gibi profesyonel saç ürünleri bulunmaktadır.

 

Sarıkız Kozmetik ve Sağlık ürünleri geniş ürün skalası ile kozmetik sektöründe insanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Markanın ürünleri arasında saç spreyi, saç kremi, saç serumu gibi saç bakımına dair pek çok ürün bulunmaktadır.  Her saç tipi ve ihtiyacı farklılık gösterir. Bu sebeple saç tipine uygun bir ürün kullanmak gerekir. Saç sorunlarının üstesinden gelebilmek için öncelikle saç sorununun iyi anlaşması gerekir. Sarıkız markası altındaki ürünler farklı saç tiplerinin farklı ihtiyaçlarını gidermek üzere üretilmektedir.

Sarıkız Keratin Serum

Saçlar pek çok nedenden ötürü yıpranabilir ve saç kayıpları yaşanabilir. Genetik faktörler, yetersiz beslenme, vitamin eksikliği ya da çevresel faktörlerden dolayı saçların yıpranması söz konusu olabilir. Zayıflayan saç tellerinin ise dökülmesi kaçınılmaz olabilir. Saç dökülmesi saç problemleri arasında en sık rastlananıdır. Saçların ihtiyacı olan bakım yapıldığı takdirde saç kayıplarını en aza indirmek mümkündür. Sarıkız keratin saç serumu özellikle yıpranmış, sönük ve canlılığını kaybetmiş saçların bakımı için idealdir. 

Sarıkız keratin saç serumu bitkisel içeriği ile gücünü doğadan almaktadır. Tüm saç tiplerine uygun olarak geliştirilmiş bu serum saçları güçlendirmeye yardımcı olmanın yanı sıra saçlara yumuşaklık kazandırır. Uçları kırık saçların yeniden yapılanmasına destek olur. Saçlarda gözle görülür bir hacim kazanma söz konusu olur. Günlük olarak uygulanabilecek bu serum ile en kısa zamanda saçlardaki değişim görülebilir. Önemli olan diğer tüm saç ürünlerinde olduğu gibi düzenli bir kullanımdır. 

Sarıkız Saç Spreyi

Saç spreyleri günümüzün en sık kullanılan, pratik saç bakım ürünleridir. Saç spreyleri kullanım rahatlığı açısından kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Evden çıkmadan uygulanacak saç spreyi saçlarda arzu edilen görünümü hızlı bir şekilde sağlamaya yardımcı olurlar. Sarıkız saç sprey çeşitleri canlılığını yitirmiş, sönük saçları anında canlandırma adına oldukça idealdir. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak saçlarınıza gerekli bakımı yapabilirsiniz.

Sarıkız Çift Fazlı Boyalı Saç Spreyi duş sonrasında kullanıldığında saçlara gün boyunca nem sağlar. Bu sayede saçlar tüm canlı ve parıltılı görünür. Sarıkız Çift Fazlı Boyalı Saç Spreyi kullanarak saçları yumuşatmak ve kolay bir şekilde taranmasını sağlamak mümkündür. Kolay taranan saçlar çok daha rahat şekil alır. Saçlarda daha doğal, daha bakımlı bir görünüm elde etmek için saç spreyi tercih edilebilir. Sarıkız Çift Fazlı Boyalı Saç Spreyi ile dakikalar içerisinde saçlarda arzu edilen görünümü elde etmek mümkündür.

Sarıkız markasının saç kremi ise UV filtresiyle saçı dış etmenlere karşı korumaya yardımcı olur. İster boyalı ister kuru saç fark etmeksizin saçlarda yumuşaklık sağlarken aynı zamanda kolay taranmasına da yardımcı olur. Boyalı saçlar için özel olarak üretildiğinden rengin saçlarda çok daha uzun süre kalmasına yardımcı olur. Saçlarda gün boyu etkisini gösteren Sarıkız saç kremi içeriğindeki yoğun ve sağlıklı bileşenler ile öne çıkmaktadır. Temiz saça uygulanan saç kremi anında emilir ve saçlarda yumuşak, canlı bir etki bırakır.

Sarıkız saç bakım ürünlerini Kozmela’da yakından inceleyebilirsiniz. En uygun ödeme seçenekleri ile sipariş vereceğiniz Sarıkız saç bakım ürünleri hızlı kargo imkânı ile anında kapınıza gelmektedir.  

Sarıkız
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun