Kozmela.com

SCAREX

Scarex markasında 1 ürün bulundu

EN ÇOK SATANLAR
Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Scarex Jel

1978 senesinde bir eczanede faaliyetlerine başlayan sonradan İstanbul Kozmetik Sanayi’ye taşınan ve 41 seneyi aşkın süredir doktor ve eczanelerin güven duyduğu bir marka haline gelmiş olan Talu İlaç günümüzde hala etkili ürünleri ile insanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İstanbul Kozmetik Sanayi gelişen teknolojilere zaman içerisinde ayak uydurmuş ve yenilikçi çözümler sunmaya devam etmiştir. Firma Scarex, Arnica ve Popolin gibi pek çok Pazar lideri markayı Türk halkı ile tanıştırmıştır.

2005 senesine gelindiğinde medikal, kozmetik ve ilaç alanlarında kapsamlı bir satış-pazarlama organizasyonu sağlamış ve Talu İlaç olarak yeniden oluşturulmuştur. Şu anda Talu İlaç ülke genelinde 20 binden fazla eczaneye dinamik, enerjik ve yenilikçi satış kadroları ile hizmet götürmektedir. Talu İlaç vizyoner bakış açısı, enerjik kadrosu, inovatif yapısı ile şu anda sektörün öne çıkan markalarından bir tanesidir.

Talu İlaç ürünlerini belirli standart ve kalite altında üretmektedir. TÜV Rheinland Berlin Brandenburg ‘dın en ISO 9001:2015 ve ISO 13485 kalite yönetim sistemine uygun olarak bu ürünler üretilmektedir. Ürünlerin üretimleri ise Amerika ve Avrupa’nın donanımlı, önde gelen önemli laboratuvarları olan Lubrizol, Rahn, Lipotec, LaboratoıreDermscan ve Sederma ile Dermatoloji Anabilim Dalı ile ortak bir şekilde geliştirilmektedir. Bu ürünlerin hepsi hipoalerjenik ve dermatolojik testlerden geçmekte ve halka sunulmaktadır.

Scarex Jel Nedir Ne işe Yarar?

Scarex jel ciltte pek çok faydalı etkisi ile öne çıkmaktadır. Farklı cilt sorunlarının giderilmesine yardımcı olması ile bilinen jel cilt görünümünün düzenlenmesine katkıda bulunabilir, cilt üst katmanının direncinin artmasına destek verebilir. Rengi olmayan bu şeffaf jel ciltte herhangi bir kalıntı bırakmamaktadır.

Tüm cilt tiplerine uygun olarak formüle edilmiştir. Kullanım sonrası ise sadece 2-3 dakika içerisinde kurur ve ciltte hiçbir şekilde rahatsızlık hissi vermez. Bu jel hem dokusunun hafif oluşu hem de rahat uygulanabilir oluşu sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Dermatolojik olarak testlerden geçmiş olan ürün genel olarak herkesin kullanımına uygundur.

Cilde iyi bir destek sağlayan Scarex jeli Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz an tek bir tıklama ile siparişinizi verebilirsiniz.    

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun