Kozmela.com

SCHWARZKOPF

Schwarzkopf markasında 35 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Schwarzkopf Professionel

Schwarzkopf, saç konusunda sahip olduğu tecrübe ile bünyesinde pek çok trend ve sevilen marka yaratmıştır. Saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı sizlere en iyi şekilde sunmak için gelişen teknoloji ile ürünlerini sık sık yenileyerek hazırlamaktadır.

Schwarzkopf Professionel

Schwarzkopf Professionel ürünleri ile saçlarınızın kaybettiği bakımı sağlayarak, güzelliğinizi saçlarınız ile tamamlayabilirsiniz. Saç boyasından saç spreyine kadar pek çok ürün gamı bulunmaktadır. Saç tipi ve saç ihtiyaçlarına göre şekillendirilen ürünler arasından kendinize uygun olanı kolayca bulabilirsiniz.

Schwarzkopf bünyesinde yer alan markaları başında Osis, Bonacure, Silhoutte yer almaktadır. Osis, saçlarınızı şekillendirmeniz için ihtiyacınız olabilecek tüm ürün çeşitlerini bünyesinde barındırmaktadır. Schwarzkopf Bonacure saç bakım serisi ise, yıpranmış saç tipleri başta olmak üzere tüm saç problemlerine karşı geliştirilmiş şampuan, saç kremi ve çeşitli saç bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Farklı ürün tasarımları ve kullanıcı memnuniyetleri ile marka başarısını ortaya koymaktadır.

İleri teknoloji ile doğal güzellik için hazırlanan tüm saç ürünlerine Kozmela.com üzerinden uygun fiyat ve hızlı kargo avantajından yararlanarak satın alabilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun