Kozmela.com

Seranem Ürünleri

Seranem, Dermadolin firmasına ait markalardan bir tanesidir. Firma ilk üretimine farklı bir marka ile 1982 yılında başlamıştır. Yıllarca süren tecrübe Seranem markasını hazırlanmış ve ürünlerini sizlerin beğenisine sunmuştur. Cilt ile uyumlu ürün içeriklerine sahip marka tüketiciler tarafından beğenilen ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Zengin içeriğe sahip ürünleri ile cildiniz için en iyiyi sunmayı hedefleyen marka, 4 farklı ürün çeşidine sahiptir ve ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir. Yenilenen ürünlerini özel formüller ile geliştiren marka son dönemde tüketiciler tarafından takip edilmektedir.
Seranem Şampuan
Markanın en çok tercih edilen ürünlerinin başında şampuan gelmektedir. Seranem şampuanı 4 mevsim kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Zengin formülü ile hazırlanan şampuan nemlendirici bileşenler içerir ve paraben içermez. İçeriğinde bulunan UV filtresi ile saçlarınızı Uv ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. pH 5,5 değeri ile cilde uyumludur.
Bakımınızı özel kılan markayı takip ederek, cilt yapınıza uygun ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Seranem bakım ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir, uygun fiyat ve hızlı kargo avantajından yararlanarak alışverişinizi tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 

Seranem
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun