Kozmela.com

SESU

Sesu markasında 27 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Sesu Ürünleri

Sesu, istenmeyen tüyleriniz için sizlere en iyiyi sunmayı hedefler. Türkiye’nin 1 numaralı ağda ve tüy dökücüler markası Sesu, bakımınızı en iyi şekilde gerçekleştirmeniz için ürünlerini geliştirmekte ve yenilemektedir. Kopaş Kozmetik bünyesinde yer almaktadır.
Sesu Ağda Çeşitleri
Kişisel bakımınız için hazırlanmış olan ürünlerin farklı pek çok çeşidi bulunmaktadır. Kullanım avantajı sunmak için yenilenen ürünler sizlere daha kolay ve kısa sürede uygulama fırsatı sunmaktadır. Erkek bakımı için tasarlanmış tüy dökücü krem de markanın ürünleri arasında yer almaktadır.
Ağda çeşitleri sir ağda ve şekerli ağda olmak üzere 2’ye ayrılmaktadır. Şekerli ağdalar kavanoz şeklinde hazırlanmıştır. Sir ağdanın içeriğinde şeker bulunmamaktadır. Böylelikle sir ağdalar size daha uzun süre pürüzsüz bakım sunar. Ağda makinesi kullananlar için roll-on ağda çeşitleri geliştirilmiştir. Roll-on ağdalar evde profesyonel salonlardaki sonucu sunmaktadır. 
Ağda uygulamalarınızı tamamlayıcı ürünler ise ağda bantları ve bakım yağlarıdır. Uygulama yaparken bantlardan yardım alabilir, uygulama sonrasında bakım yağını kullanarak cildinizi temizleyebilirsiniz.
Sesu Ağda çeşitlerini Kozmela.com üzerinden inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü tek tıkla uygun fiyatlardan yararlanarak sipariş edebilirsiniz.

Sesu
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun