Kozmela.com

SideFer Damla Çeşitleri

2007 yılının Eylül ayında temelleri atılan Generica ilk ilacını ise 2009 yılının Eylül ayında insanlar ile buluşturmuştur. Türkiye ilaç pazarına yeni ürünler kazandırmak için yola çıkan firma sektörde deneyimli, uzman bir kadro ile çalışmalarını yürütmektedir.

Ürünleri ile sektörde kalıcı olmayı hedefleyen firma pek çok farklı tedavi alanında kendisine yer bulmaktadır. İnovatif atılımları ve ürün çeşitliliği ile sektördeki adımları günden güne hızlanan firma kazanımlarını bugünden yarına aktarmayı arzu etmektedir. Her daim insan yararına dahası insanı odağına alarak yatırım yapan firmanın sunduğu ve yoğun ilgi ile karşılaşılan ürün serilerinden bir tanesi de Sidefer bitkisel besin destek ürünleridir.

Sidefer Nedir?

İnsan bünyesi pek çok faktörden kolay bir şekilde etkilenebilmektedir. Bu ister genetik ister çevrsel ister beslenme ile ilgili olsun. Özellikle yoğun iş temposu, değişen hava koşulları ve düzensiz uyku ile vücut pek çok açıdan zayıf düşebiliyor. İnsanı ayakta, sağlıklı bir şekilde tutan en önemli şey güçlü bir bağışıklık sistemidir. Bağışıklık sistemi biraz zayıfladığında ise vücut dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı savunmasız kalmaktadır.

Vücudun sağlam bir bağışıklık sistemine sahip olması için yeterli ve düzenli beslenmesi, iyi bir uyku düzeninin olması, spor yapması önemlidir. Ancak bazen ne kadar düzenli beslenmeye çalışılsa da vücut birtakım vitamin ve mineralleri yeteri kadar alamayabilir. Bazı gıdalara karşı oluşan alerjiler ya da yeme alışkanlıklarının bozuk olması nedeni ile vücuda girmesi gereken önemli maddeler alınamaz. Bu da bağışıklık sistemini dolayısıyla insan sağlığını kötü etkiler. 

Tüm bu etkenler göz önünde bulundurulduğunda eğer yeteri kadar gıdalardan verim alınamıyorsa doktor ve uzmanlar tarafından onaylanmış olacak takviye gıdalardan faydalanmak mümkündür. Bu bitkisel özlü gıdalar normal gıdaların yerine geçmese de günlük alınan gıdaların yanında bir destek görevi görür ve vücudun çok daha hızlı toparlanmasına yardımcıdır.

Takviye gıdaların kullanımı mevsimsel geçişlerde birtakım hastalıklardan korunmaya da katkı sağlayabilir, riski azaltabilir. Bitkisel pek çok faydalı özden üretilmiş olan Sidefer ise takviye gıda ihtiyacı olanlar için iyi bir destek olarak öne çıkıyor.  

Sidefer marka prensibi olarak tamamen bitkisel içeriklerle oluşturulmaktadır. Bu sayede vücudun ihtiyaç duyduğu mineral ve vitaminlere destek çıkar. Sidefer takviye gıda ile birlikte düzenli bir beslenme, uyku ve korunma ile bünyenin daha güçlü ve sağlıklı olması sağlanabilir. Çünkü tüm bu uygulamalar bağışıklık sistemine destek verecektir.

Düzenli bir yaşam, beslenme ve buna ek olarak bir yardımcı anlamında takviye gıda kullanımı kişiyi daha zinde hissettirebilir. Zinde, sağlıklı ve enerjik bir vücut için bunların tamamı uygulanabilir. Bağışıklık sistemi hiç beklenmeyen bir anda alarm vermeye başlayabilir. Sidefer’in sunduğu takviye edici gıdalar vücudun fonksiyonlarını yerine getirebilmesi adına destekleyici bir rol oynar. 

Sidefer Damla, Sidefer Tablet, Sidefer Toz

Her bünye birbirinden farklıdır. Bu sebeple takviye gıda kullananların hepsinde aynı etkiyi görmek mümkün olmayabilir. Bu anlamda hangi ürünü nasıl kullanmak gerektiği de önemlidir. Sidefer kapsül, toz ve damla şeklinde kullanıcılara sunulmaktadır. Kapsül formundaki takviyeler bitkisel içerikli multivitamin desteği sunar. Kullanımları birbirinden farklı olduğundan ötürü kişi en rahat şekilde tüketebileceği çeşidi seçebilmektedir.

Sidefer takviye damla içeriğinde folik asit, demir, B6 ve C vitamini ile B12 içerir. Sidefer takviye damla ile kişi kendisini çok daha enerjik hissedebilmekle beraber dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı da vücudunu en iyi şekilde savunmaya yardımcı olabilecektir.  Omega 3 ve demir içerikli takviye gıda çeşitleri özellikleri demir eksikliği yaşanan durumlarda oldukça iyi bir destektir.

Sidefer markasının bir diğer ürünü olan Sidefer GB ise hamilelik dönemi için, şartlara uygun şekilde formüle edilmiş bir multivitamin takviyedir. İçeriğindeki demir bileşeni sukrozomiyal teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Doğrudan bağırsağa ulaşan demirin biyoyararlanımı artırmaya yardımcı olur.  İçeriği; demir, folik asit, iyot ve omega 3 kompleks bir formülden oluşmaktadır.

Sidefer Fiyat

Sidefer besin desteği fiyat konusunda da performansa paralel bir çizgidedir. Uygun fiyat politikası ile herkesin bu faydalı yardımcı takviye gıdadan faydalanması hedeflenmektedir. Vücudun normal fonksiyonlarını yerine getirebilmesi ve dışarıdan gelebilecek hastalık risklerini en aza indirebilmesi için takviyelere ihtiyacı olabilir. Bu sebeple uygun fiyat politikası ile herkesin bu besin takviye çeşitlerinden faydalanması amaçlanmaktadır.

Sidefer farklı formlarda takviye gıdalar sunmaktadır. Bunlardan hangisinin kullanılacağı ise vücudun ihtiyacına göre kararlaştırılabilecek bir durumdur. Hatta bu konuda bir doktora başvurmak ve ne gibi bir eksikliğin olduğunu ortaya koymak, öneri almak yerinde olacaktır. Hemen her bütçeye uygun şekilde sunulduğundan Sidefer takviye gıdaları ihtiyaç dahilinde herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılmaktadır.

Vücudun ihtiyaç duyduğu birtakım besin grupları yeterli derecede alınamıyorsa takviye yöntemle bu açık kapatılabilir. Ancak bu takviye gıdalar besin yerine geçmemektedir. Bu nedenle normal beslenmeye devam ederek bir destek olduğu düşünülerek takviye gıda alımı yapılmalıdır. Eğer normal gıda tüketilerek takviye gıda alınırsa besin değerini artırmak da mümkün olabilmektedir Aksi halde sadece takviye gıda ile bu etkileri sağlamak mümkün değildir.

Ürünü satın alırken bunun bitkisel içerikli bir gıda takviyesi olduğu unutulmamalı ve vücudun ihtiyacına cevap verecek bir takviye tercih edilmelidir. Sidefer Damla, Sidefer GB, Sidefer Stik, Sidefer Sukrozomiyal çeşitlerinden hem ihtiyacınız olanı hem de rahat kullanabileceğinizi seçerek siz de bağışıklık sistemine destek verebilirsiniz. Toz, damla, kapsül seçeneklerinden kullanımı en rahat olan tercih edilebilir.

Sidefer takviye gıda çeşitlerinin tamamınız Kozmela üzerinden inceleyebilir, karşılaştırabilir, dilediğiniz takviye gıdayı Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun