Kozmela.com

SİGMA

Sigma markasında 30 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Sigma

Alışverişin güvenli adresi Kozmela dünyaca ünlü Sigma makyaj fırçalarını sizlerle buluşturuyor!

2009 yılında Brezilyalı Rene ve eşi Simone, tüketicilerin güzellik ihtiyaçlarını fark etmiş ve mühendislik, bilimsel araştırma bilgilerini birleştirerek ‘‘Sigma Beauty’’  markasını kurmuştur.

Markanın ürettiği yüksek kaliteli makyaj fırçaları kısa sürede tüm dünyada beğenilen ve tercih edilen ürünler haline gelmiştir. Özel ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanmış profesyonel ve dayanıklı Sigma makyaj fırçaları ilk defa Türkiye’de Kozmela güvencesiyle makyaj severlerle buluşturulmuştur.

Dünyanın en çok tercih edilen fondöten fırçası arasında her zaman yerini koruyan Sigma F80 Flat Kabuki Brush, makyaj fırçası krem ve likit ürünlerin kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Düz ve yoğun fırça yapısı cilde homojen bir görünüm kazandırarak ten makyajının kusursuz görünmesini sağlar.  Bunun yanı sıra Sigma 3DHD Kabuki Brush açılı ve eğri yapısıyla çok amaçlı kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Yüzün dar bölgelerine krem, toz ve likit ürünlerin eşit ve kolay dağılmasını sağlar.

Sizde Sigma fırça çeşitlerinden dilediğinizi Türkiye'deki tek resmi satış noktası Kozmela’da bulabilir, güvenle siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sigma
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun