Kozmela.com

SİNOZ

Sinoz markasında 38 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Distribütör Garantili
Distribütör Garantili
Distribütör Garantili
Distribütör Garantili

Sinoz

2008 senesinde kurulmuş olan marka yüz, vücut, saç bakım ürünleri ile bu alanlarda tüketicilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere yola çıkmıştır. Yüksek kaliteli ürünleri, müşteri odaklı çalışmaları ile Avrupa Standartlarında üretim yapmakta olan Sinoz, 2011 senesinde 50 ilde yapılan araştırmalar ile Tüketici Kalite Ödülü'ne layık görülmüş bir markadır. Bunun yanı sıra 2018 senesine gelindiğinde “Tüm Tüketicileri Koruma Derneği” tarafından müşteriler tarafından en az şikâyet alan marka olarak Altın Marka Ödülü ile taçlandırılmıştır. 

Sinoz’un kuruluş mottosu “Her Evde Bir Sinoz” olmuştur. Bu ideal ile hareket eden marka birinci sınıf ürün üretirken bu ürünlere herkesin kolayca erişebileceği bir fiyat politikası belirlemiştir. Sinoz ürün grubuna bakıldığında üçe ayrıldığını söylemek mümkündür. Bunlar; günlük bakım serisi, ev-yaşam ürünler ve profesyonel ürün seridir.

2016 senesinde hem Avrupa hem de Amerika’daki tüketicilere ürünlerini ulaştıran marka geniş dağıtım ağı ile herkesin bu kaliteden faydalanmasını hedeflemiştir. Sevkiyat ağı hızla genişleyen Sinoz bu anlamda bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemiştir. Vizyon olarak müşterilerine her daim en prestijli, kaliteli ürünleri sorunsuz bir şekilde ulaştırmayı benimsemiş olan marka sektöre yeni bir soluk kazandırmıştır. Bununla beraber sektördeki bu vizyoner hareketleri ile ülkenin geleceğine de önemli bir katkıda bulunmaktadır. 

İhracat rakamlarına bakıldığında ise markanın 2016 senesinden bu yana her sene yüzde yüz bir büyüme kat ettiği görülebilmektedir. Marka kozmetik sektöründe yüzde yüz yerli üretim gerçekleştirmektedir. Sinoz sadece ticari faaliyetlerinde değil, sosyal sorumluluk görevlerini yerine getirmede de adından söz ettiren bir markadır. Kadın sporculara ciddi bir destek veren marka, Milli sporcumuz Kick Boxer Sabriye Şengül’e 2018 senesinde ana sponsor olarak öne çıkmıştır. Müsabaka bazında ise 2019 senesinde sponsor olarak bu konudaki duyarlılığını göstermiştir.   

Sinoz Kozmetik

Sinoz, cilt bakım ürünlerinde çeşitli vitamin, mineral ve cilde destek sağlayan doğal bileşenlerden faydalanmaktadır. Farklı cilt tiplerine ve cilt problemlerine uygun ürünler geliştiren marka organik malzemelerden faydalanmaktadır. Sinoz markasının yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı, cilt tonunu dengeleyici, güneşin zararlı oluşumlarına karşı korumaya yardımcı pek çok ürünü bulunuyor. Cilt bakım ürünlerinin içeriğinde bulunan C, E gibi vitaminler yaşlanma belirtilerine karşı, güneşin olumsuz etkilerine karşı cildi en iyi şekilde korumaya yardımcı olur.  

Sinoz krem çeşitleri cilt üzerindeki renk dengesizliklerini, koyu görünümü gidermeye yardımcı olan bileşenler içerir. Doğal olan bu bileşenler cilt üzerinde sadece koruyucu görevi görmez. Aynı zamanda cildin beslenmesine de katkı sağlar. Bu sebeple doğal, organik içeriklere sahip olması çoğu kişi tarafından Sinoz markasını tercih sebebidir. 

Yüz, boyun, dekolte bölgeleri için geliştirilmiş Sinoz cilt bakım ürünleri, bölgesel olarak cilt problemlerinin önüne geçmeye yardımcı olur. Hedefe yönelik üretilmiş bu ürünler düzenli kullanımda etkisini en iyi şekilde göstermektedir. Özellikle belirli dönemlerde sıklıkla görülen siyah nokta, akne gibi oluşumların önüne geçmeye yardımcı Sinoz markasının pek çok maske ve krem çeşidi bulunmaktadır. 

Sinoz markasının ürünlerinden sadece az bir miktar kullanarak etkili bir sonuç almak mümkündür. Bu sebeple ürünler hayli tasarruflu bir kullanım da sağlar. Yüz kremi çeşitleri pürüzsüz, eşit, aydınlık ve bebeksi bir cilt sağlamaya yardımcı olur. 

Sinoz Leke Kremi

İnsan cildi belirli dönemlerde oldukça hassaslaşır. Özellikle yeterli ve düzenli bakım yapılmadığı takdirde ciltte koyu tonlar ortaya çıkabilir. Güneşe bağlı olarak çıkabilecek bu durum farklı sebeplerden de çıkabilir. Yanlış ürün kullanımı, düzensiz beslenme, hormonal değişiklikler gibi pek çok neden ton dengesizliğine neden olabilir. Ton dengesizliğini ortadan kaldırarak daha eşit, aydınlık ve canlı bir görünüm sağlamak için özellikle Sinoz ton dengeleyici kremlerden kullanılabilmektedir.

Siyah nokta ve akne özellikle yağlı ciltlerin en büyük problemlerindendir. Yağlı cildi kontrol altın alarak akne ve siyah nokta oluşumunun önüne geçmek mümkündür. Yağlı ciltlere özel olarak geliştirilmiş ve sebum dengesini sağlayarak akne oluşumunu gidermeye yardımcı doğal içerikli Sinoz kremleri etkisini en kısa zamanda göstermektedir. Pürüzsüz, siyah nota ve aknelerden arınmış bir cilt için düzenli kullanmak ve cilt tipine uygun ürünü almak yeterlidir. 

Sinoz serum çeşitleri hedefe yönelik bakım sağlayan ürünlerdir. Ciltteki mat tonu gidermeye, ince çizgi, kırışık görünümü gidermeye yardımcı olur. Sinoz serumları hyalüronik asit, Vitamin C, B3 ile hyalüronik asit ve mandalina kabuğu özleri gibi doğal özlerle formüle edilmiş ve güçlendirilmiştir. Markanın cildi sıkılaştırmaya yardımcı krem çeşitleri kolajen üretimini de destekler. İlerleyen yaşla beraber kolajen üretimi yavaşlamaktadır. Kolajen desteği sağlayan Sinoz ürünleri ise kolajen açığını kapatarak cildin daha sıkı, genç bir görünüme kavuşmasına katkıda bulunur. 

Sinoz cilt bakım ürünleri tekli hedefe yönelik alınabileceği gibi set şeklinde de alınabilir. Bu sayede günlük kapsamlı bir bakım sağlamak da mümkün olabilir. Özellikle cildinde kuruluk yaşayanlar cildinde yoğun nemlendirmeye ihtiyaç duyanlar için hyalüronik asit ile güçlendirilmiş, yoğun nem desteği sağlayan Sinoz cilt bakım ürünleri bulunuyor. Bu ürünler set şeklinde de olabildiği gibi kombin bir şekilde uygulandığında ciltte çok daha etkili bir sonuç göstermektedir.  

Günün yorgunluğu, kir, toz, çevresel faktörler cildi oldukça yorar ve bu yorgunluk cilde kötü bir şekilde yansır. Ciltteki yorgun görünümü almak, canlı, genç ve pürüzsüz bir görünüm sağlamak için Sinoz göz çevresi bakım kremi kullanılabilmektedir. Göz çevresine yoğun bir şekilde nemlendirme ve bakım sağlayan krem ile göz çevresinde taze ve canlı bir görünüm sağlamak mümkündür. Düzenli kullanımda olumsuz faktörlerin yarattığı etkileri engelleyerek cildin canlı görüntüsünün sabit kalmasına destek olur. 

Göz çevresindeki yorgun görünümü azaltmak, ince çizgi oluşumunu engellemeye yardımcı olmak için kullanılacak Sinoz göz çevresi bakım kremi içerisinde kafein vardır. Kafein göz çevresindeki ton dengesizliğini gidermeye yardımcı olur. Yorulmuş cildin yeniden enerjisine kavuşmasına katkı sağlar. Yine göz çevresi kremi içerisinde bulunan Niacinamide ise B3 vitamini olarak bilinmekle beraber ciltteki ton dengesizliğini gidermeye yardımcı olur ve pürüzsüz, eşit ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. 

Krem içerisinde bir diğer bileşen Pentavitin göz çevresine yoğun nem takviyesi sağlamasıyla bilinmektedir. Yaşlanma belirtilerinin en sık görüldüğü göz çevresinde hem ince çizgi görünümünü hem de ton dengesizliğini gidermeye destek olur. 

Sinoz NO:16 Miracle Oil

Markanın en çok öne çıkan ve tüketiciler tarafından en çok ilgi gören ürünlerinden bir tanesi Sinoz NO:16 Miracle Oil’dir. Bu ürün içerisinde toplamda 16 farklı, cilde faydalı, doğal yağ kompleksi bulunmaktadır. Bu mucizevi yağ cilde yoğun şekilde nem desteği sağlarken hem besler hem de yatıştırır. Üstelik bu yağ sadece belirli bir bölge için değil el, vücut, saç, tırnak gibi çok çeşitli bölgelerde kullanıma uygun bir şekilde üretilmiştir. Kuru cilde adeta hayat verirken yıpranmış, kuru saçların yeniden canlanmasına yardımcı olur. Duştan sonra kullanılacak Sinoz NO:16 Miracle Oil gün içerisinde yorulmuş cildi onarmaya katkı sağlar, cilt bariyerini destekler. Her mevsim ihtiyaç duydukça kullanılabilecek bu yağ ile cilt adeta yenilenmiş gibi olur. Ayrıca bu bakım yağının hoş kokusu gün boyunca cildi sarar, duyuları harekete geçirir. 

Sinoz Aydınlatıcı %10 C Vitamini Serumu ise hyalüronik asit, mandalina kabuğu özü, Vitamin C ve B3 Vitamini ile cildin tüm ihtiyacını gidermeyi hedefler. Cildin nem depolamasına yardımcı olan serum mandalina kabuğu özü ile cildi ölü hücrelerden temizlemeye, kırışıklıkların önüne geçmeye katkıda bulunur. İçeriğindeki C vitamini ciltteki ton dengesizliğini gidermeye, rengi eşitlemeye ve cildi dış etkenlerden korumaya yardımcı olur.

İkili bir bakım seti olan Sinoz 2'li Altın Yüz Bakım Serumu ise içeriğinde bulunan hidrolize kolajen sayesinde cilt üzerindeki kırışıklara karşı savaş açar. Cildin daha sıkı, canlı ve genç görünmesine yardımcı olan kolajen yetersizliğinde kolajen üretimine destek verir. Cildin hızlı bir şekilde toparlanmasına ve eski enerjik görünümüne kavuşmasına katkıda bulunur. 

Sinoz marka yüz, saç, vücut bakımı ürünlerinin tamamını sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Sinoz marka ürünleri en uygun ödeme seçenekleri ile online olarak anında Kozmela’dan sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun