Kozmela.com

Sirenol

Amerika’dan ithal edilen ve yerli pazarda insanlara sunulan Sirenol marka ürünler cilt bakımına özen gösterenlerin favorilerinden olmaya devam ediyor. Markanın cilt serisi içerisinde güneşten korumaya, sebum dengelemeye, yüz ve göz bölgesini çevresel faktörlerden korumaya yardımcı pek çok ürün bulunuyor. Cilt bakımını kolay ve etkili bir şekilde yapmaya yardımcı olan ürünler her cilt tipine uygun şekilde formüle ediliyor.

Cildi güneş ışınlarının zararlı etkisinden korumaya krem çeşitleri bulunuyor. Bunun yanında yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye ve ince çizgi oluşumunu engellemeye yardımcı bakım ürünleri de yine markanın serisi içerisinde yer alıyor. Olgun ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan bakım kremi yüz ve boyun bölgesindeki yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı oluyor. Cildi temizlerken etkili bir bakım sağlıyor. Canlı, parlak ve dengeli bir görünüm için destek oluyor.

Bebekler için özel olarak geliştirilmiş olan saç ve vücut şampuanı dünyaca meşhur cadı fındığı ve cildi sakinleştirmeye yardımcı papatya özleri içermektedir. Tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilen saç ve vücut şampuanı bebeklerin hassas cildine özenli bir bakım sağlamada etkilidir. Dermatolojik olarak test edilmiş olan şampuan günlük kullanıma uygundur. Cadı fındığı özleri içeren bebek losyonu banyo sonrasında cildi nemlendirmeye yardımcı bir ürün olarak kullanılabilir. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uyumlu losyon cadı fındığı ile birlikte aynısefa ve papatya çiçeği özleri de içermektedir.

Sirenol Cadı Fındığı Tonik

Sirenol’un özellikle cilt için birbirinden önemli faydası bilinen cadı fındığı özü ile geliştirmiş olduğu ürünler her cilde uygun ve hedefe yönelik bakım sağlıyor. Cadı fındığı temizleyici tonik cildi nazikçe temizlemeye yardımcı olurken sivilce, akne gibi oluşumların önüne geçme adına iyi bir destektir. Ayrıca iyi bir yaşlanma karşıtı olan cadı fındığı yağı bu anlamda ciltteki sıkılık kaybını, ince çizgi oluşumunu engellemeye de yardımcıdır.

Yine cadı fındığı ile geliştirilen atopik ciltlerin kullanımına uygun bakım kremi cildin korunmasına ve görünümünün düzenlenmesine yardımcı olur. Hassas ciltlerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Cadı fındığı içerikli ton dengeleyici krem ise çevresel faktörlerin, genetik durumların cilt üzerinde ortaya çıkardığı ton dengesizliğini gidermeye ve eşit bir görünüm sağlamaya yardımcıdır. Mineralli güneş kremi ise E vitamini bakımından zengin shea yağı içerir. Cildi nemlendirerek güneşin zararlı ışınlarına karşı adeta bir kalkan oluşturur. Çabuk emilen yapısı makyaj altına uygulama yapmaya da müsaittir.

Sirenol markasının cilt bakım ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun