Kozmela.com

SkinCeuticals Serum

SkinCeuticals Serumları ile cildinizin ihtiyacı olan profesyonel uzman bakımı sağlayın! Farklı cilt tipleri ve farklı cilt endişeleri için geliştirilen SkinCeuticals serum çeşitleri güçlü içerikleri ile cildinizde kusursuz sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

Skinceuticals Serum Ne İşe Yarar?

Skinceuticals Serum serisi içerisinde yer alan serumlar cilt üzerinde profesyonel bir bakım sağlamaya yardımcıdır. Cildi nemlendirmenin yanı sıra cilt görünümünü de düzenlemeye destek vermektedir. Skinceuticals markasının insanlarla buluşturduğu pek çok serum çeşidi bulunuyor. Bunlar genelde içerik olarak birbirinden ayrılsa da hepsi hedefe yönelik bakım sağlamaktadır.

Cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olurken cilt görünümünü düzenlemeye de katkı sağlarlar. Daha nemli, canlı ve aydınlık bir görünüm sağlamaya katkı sağlarlar. Bazı çeşitleri ciltteki fazla yağı dengelemeye ve mat bir görünüm sağlamaya yardımcı olurken bazıları ciltteki olgunlaşma belirtilerini en aza indirmeyi hedefler. Yoğun içeriği ile cilt üzerindeki her türlü ihtiyacı karşılamaya yardımcı olan serum çeşitleri amaca yönelik doğru seçildiğinde etkisini en hızlı sürede göstermektedir.

Skinceuticals Serum C E Ferulic

Kuru ciltlerin bakımı diğer cilt tiplerine oranla çok daha zor olabilir. Bunun nedeni her türlü koşuldan en çabuk şekilde etkilenen cilt tipi olmasıdır. Kuru ciltler eğer gerekli bakım sağlanmaz ise hem soğuk havalarda hem de güneşli havalardan etkilenebilirler. Ayrıca bu cilt tipi çevresel faktörlerden de en çabuk etkilenen cilt tipidir. Güneş ışınlarından oldukça kolay etkilenir ve kurumayla beraber solgun bir görünüm ortaya çıkabilir. Kuru ve nazik ciltler için geliştirilmiş olan Skinceuticals Serum C E Ferulic cildi hava ya da çevresel faktörler ne olursa olsun en iyi şekilde korumaya yardımcı olmaktadır.

Cildin nem ihtiyacını karşılamakla beraber cilt bariyerinin güçlenmesine de katkıda bulunmaktadır. Çevre kirliliğin oluşturduğu sertbest radikallere karşı adeta bir kalkan vazifesi üstlenmektedir. Sabahları 4-5 damla kadar yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulandığı takdirde gün içerisinde cilt üzerinde oluşabilecek olası tehditleri engellemeye katkı sağlamaktadır. Serum, hem soğuk havanın hem de güneşin ciltte bırakabileceği olumsuz etkileri en aza indirmeye hem de cildin günlük nem ihtiyacını karşılamaya destek vermektedir.

Skinceuticals H.A. Intensifier Serum

Hyalüronik asit ile zenginleştirilmiş bir formüle sahip olan Skinceuticals H.A. Intensifier Serum cilde nem desteği sağlamaya yardımcı olurken aynı zamanda ciltte pürüzsüz, dolgun bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Hyalüronik asit ciltte uzun süreli nem sağlamaya yardımcı olan önemli bir asittir. Serum içerisinde yüksek konsantrasyonda formüle edildiğinden gün boyu cilde nemli ve canlı bir görünüm sağlamaya destek olur. Ayrıca göz, dudak ve yanak çevresindeki ince çizgi görünümlerini en aza indirmeye yardımcı olur.   

Skinceuticals Serum çeşitlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve cilt tipi ve ihtiyaca uygun serumu uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun