Kozmela.com

SKİNFOOD

Skinfood markasında 21 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Skinfood Cilt Bakım Ürünleri

1957 yılında kurulmuş olan Skinfood markası maskeden seruma, tonikten kreme kadar geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerin bu alandaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Skinfood markasının en önemli özelliği ürünlerini gıda temelli olarak formüle etmesi ve üretmesidir. Kaliteli sebze ve meyve özlerini yüksek teknoloji yardımı ile cilt bakım ürünlerine dönüştüren Skinfood bu alanda rakiplerinden ayrılmakta ve fark yaratmaktadır. 

Skinfood Kapatıcı

Skinfood kapatıcı kremleri içerisinde bulunan somon yağı, havyar özü gibi doğal bileşenler ciltteki ton dengesizliğini gidermeye daha aydınlık canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Bunu yaparken tamamen doğal özlerden faydalandığından tüketiciler rahatlıkla herhangi bir yan etki olmadan kullanabilmektedirler. Skinfood BB krem çeşitleri ise hafif ve doğal bir makyaj görünümü elde etmek isteyenler için kusursuz bir baz oluşturmaktadır. Skinfood BB kremler fondötene oranla daha hafif olduğundan fondöten yerine kadınlar sıklıkla BB kremleri tercih etmektedir. 

Skinfood BB krem içeriğinde besleyici bileşenler barındırır. Bu sayede Skinfood krem hem cilde sağlıklı bir görünüm vermeye yardımcı olurken aynı zamanda ufak kusurların kapanmasına, pürüzsüz ve canlı bir görünüm sağlanmasına yardımcı olur. Skinfood kapatıcı çeşitleri özellikle göz çevresinde doğal, eşit, aydınlık, canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Skinfood kapatıcı göz çevresindeki ton düzensizliklerini gidermeye yardımcı olur. Skinfood kapatıcılar kusursuz bir makyaj için idealdir. Skinfood kapatıcı ile hem göz çevresinde makyajı kusursuz bir şekilde tamamlamak hem de göz çevresi sağlığını korumak mümkündür. 

Göz çevresinde en çok yaşanan problemlerden bir tanesi kaz ayağı görünümüdür. Bunun yanında ince çizgi oluşumları da göz çevresinde en sık görülen problemlerden bir tanesidir ve erken yaşlanma belirtisi olarak görülür. Skinfood göz kremi çeşitleri göz çevresinde ince çizgi oluşumunu gidermeye yardımcı olur. Skinfood göz kremi özellikle yoğun formülasyonu ile göz çevresinde gözle görülür derecede bir değişim söz konusu olur. Skinfood hem krem hem de maske çeşitleri ciltteki kırışık, ince çizgi görünümleri gidermeye, cilde daha aydınlık, taze bir görünüm sağlamaya yardımcıdır.

Skinfood Yüz Maskesi

Cilt bakımında maskelerin özel bir yeri vardır. Çünkü maskeler standart cilt bakım ürünlerinin aksine daha yoğun bir içeriğe sahiptir ve cildin onarılmasına destek verir. İçeriğindeki yoğun doğal bileşenler cildin hızlı bir şekilde toparlanmasına katkı sağlar. Skinfood markasının pek çok maske çeşidi bulunuyor. Bunların hepsi cilt sorununa kısacası hedefe yönelik bakım sağlamaya yardımcı olur. Bu sebeple Skinfood maske seçmeden önce cilt tipi ve cilt sorununu iyi bir şekilde belirlemek gerekiyor. 

Cildiniz çok kuru ise Skinfood markasının kuru ciltlere özel, nemlendirici özellikli maskelerinden kullanmanız gerekir. Yağlı bir cilde sahipseniz yağ dengelemeye yardımcı su bazlı içerikli bir yüz maskesi kullanmak gerekir.  Skinfood avokado özlü yüz maskesi zengin vitamin içeriği ile cildi nemlendirmeye, canlandırmaya yardımcı olur. Cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olan Skinfood maske aynı zamanda cilde mineral desteği verir.

Skinfood domates özlü cilt bakım maskesi ise cilde aydınlık, taze bir görünüm sağlamaya yardımcı olurken ciltteki pürüzleri gidermeye katkı sağlar. Değerli doğal bileşenleri ile cilt sağlığına en iyi şekilde destek verir. Skinfood limon özlü maske ise yağlı ciltler için idealdir. Skinfood maske cilt üzerindeki fazla yağı dengelemeye, pürüzsüz, yumuşak bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. 

Skinfood bir diğer ürünü olan Skinfood Skin Solution Essence Firming Krem cildi nemlendirmeye, esnek form sağlamaya yardımcı olur. Niasinamid, hyaluronik asit ve adenosin içeriği cildi nemlendirmeye yardımcı olurken aynı zamanda ince çizgi görünümünü gidermeye de katkı sağlar. Skinfood maske cilde doğal ışıltısını yeniden kazandırmayı hedefler. Nemli olan cilt uzun süre taze, canlı görünüm kazanır. 

Kolajen cilt için son derece önemli bir proteindir. Dokuları ve bağları bir arada tutmaya yardımcı olan kolajen zaman içerisinde yaşlanmaya bağlı olarak azalabilir.  Böyle bir durumda ise kolajen takviyesi gerekebilir. Kolajen eksikliği nedeni ile sıkılığını kaybeden cilde eski sıkı ve dirençli görünümü kazandırabilmek için Skinfood Skin Solution Kolajen Maskesi kullanılabilir. Skinfood kolajen maske içeriğindeki önemli bileşenler sayesinde cildin en alt katmanlarına kadar inen maske cilde daha sıkı bir görünüm kazandırmaya, parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Kolajen desteği ile cilt daha sıkı bir form kazanırken aynı zamanda daha genç, canlı ve pürüzsüz bir görünüm kazanabilir. Özellikle yüz bölgesinde ince çizgi, kırışık oluşumundan şikâyet edenler için kolajen desteği son derece etkilidir. Düzenli maske uygulaması ile ciltte arzu edilen genç ve canlı görünümü elde etmek mümkün olabilir. 

Skinfood markasının cilt bakım ürünlerini sitemizde yakından inceleyerek cilt tipinize ve ihtiyacınıza en uygun ürünü anında sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun