Kozmela.com

Skinfood Ürünleri

Güney Kore’nin en büyük kozmetik ürün üreticilerinden bir tanesi olan Skinfood, 1957’den beri meyve, sebze, mineralli su gibi özler kullanarak tamamen doğal içeriklerle ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Skinfood dünya genelinde 1000 üzerinde mağazası ile ürünlerini milyonlarca kişinin beğenisine sunmaktadır. Marka bünyesinde çalışan uzmanlar, donanımlı laboratuvarlarda en iyi meyve ve sebzeleri belirli yöntemlerle kozmetik ürünlerine formüle etmektedirler.  

Markanın cilt bakımı üzerine pek çok ürünü bulunmaktadır. Cilt maskesi, göz kremi, anti-aging ürünler, cilt maskesi, nemlendirici krem, yüz temizleme ürünleri gibi ihtiyacı kapsamlı bir şekilde karşılayacak ürün yelpazesine sahiptir. Markanın tüm ürünleri farklı cilt tiplerine özel olarak geliştirilmektedir. Bu nedenle hangi cilt tipi olursa olsun cilt sorunlarının üzerinden gelme adına etkili bir ürünü bulunmaktadır.    

Skinfood ürünleri içerisinde yer alan ve doğal bileşenlerle formüle edilmiş cilt maskeleri kadınlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır. Cilt tipine uygun maske ile cildi kir ve yağdan arındırmak, daha canlı temiz bir görünüm sağlamak mümkündür. Cilt gün içerisinde pek çok çevresel faktörden olumsuz bir şekilde etkilenmektedir. Hava kirliliği, stres gibi nedenlerin yanı sıra düzensiz beslenme ya da yanlış kozmetik ürünü kullanımı da cildi oldukça kötü bir şekilde etkilemektedir. Skinfood cilt maskeleri hedefe yönelik bakım sağlar ve cildi bu olumsuz faktörlerin etkilerinden kurtarmaya yardımcı olur.   

Skinfood kâğıt maskeler ise pratik kullanımı ile kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Pratik kullanımı sebebiyle özellikle seyahatlerde büyük kolaylık sağlamaktadır. Skinfood kâğıt maske seçenekleri cildi hızlı ve yoğun bir şekilde nemlendirmeye yardımcı olur. Gün içerisinde makyaj kalıntıları, kir ve güneşin olumsuz etkilerinden kurtulmak için Skinfood kâğıt maske çeşitlerinden kullanmak yeterli olmaktadır.

Skinfood ürünleri içerisinde yer alan Skinfood pirinç maskesi pirincin beyazlatıcı ve canlandırıcı etkisinden faydalanmak isteyenler için idealdir. Skinfood limon maskesi cilde parlaklık, canlılık kazandırmanın yanı sıra akne ve sivilce gibi oluşumları engellemeye de yardımcı olmaktadır. Skinfood limon maskesi kullananlar daha taze, canlı ve pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşabilmektedirler.

Marka geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olduğundan her cilde, cilt sorununa uygun bir ürün sunmaktadır. Skinfood ürünleri içerisinde bulunan BB kremler doğal dokusu ile hafif ama etkili bir makyaj görünümü için idealdir. Fondöten kullanmaktan rahatsız olan ya da daha hafif bir uygulama isteyen kadınlar için Skinfood BB krem çeşitleri oldukça uygundur. Skinfood BB krem çeşitleri içeriğindeki besleyici maddeler ile cilde sağlıklı bir görünüm kazandırmaya katkı sağlamaktadır.    

Cilt tonunda dengesizlik yaşayanlar için Skinfood BB krem oldukça etkili bir çözüm sunmaktadır. BB kremler içeriğindeki doğal bileşenler sayesinde cilt tonunu eşitlemeye, beslemeye ve canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olmaktadır. Skinfood kapatıcılar ise yüz bölgesinde kapanması gereken, daha eşit ve pürüzsüz bir görünüm sağlanması istenen yerlerde kullanılmaktadır. Örneğin göz çevresinde oluşan ton dengesizliğini gidermek ve daha eşit bir görünüm sağlamak için markanın kapatıcı çeşitleri kullanılabilir.     

Skinfood Kapatıcı Çeşitleri 

Yüz bölgesinde sivilce ya da siyah nokta gibi oluşumlar can sıkıcı olabilir. Genellikle sebum seviyesindeki artış bu gibi durumlara neden olabilmektedir. Makyaj yaparken bu gibi istenmeyen görüntüleri kapatmak için ise uygun bir kapatıcı kullanmak yeterli olabilir Skinfood kapatıcı çeşitleri siyah nokta ya da sivilce gibi görünmesi istenmeyen oluşumları adeta ortadan kaldırır. Etkili bir kapatıcı sunan marka sadece tek bir çeşit değil, farklı ciltlere göre en uygun seçenekleri sunmaktadır. Cildin tipi, ihtiyacı bu noktada son derece önemlidir. Skinfood kapatıcı çeşitleri pürüzsüz, canlı bir cilt sunmakla beraber kusursuz bir makyajın da temellerini atmaktadır.

Skinfood Göz Kremi

Göz çevresi son derece hassas bir bölgedir. Buraya uygulanacak ürünlerin de içeriği hassas ve özenli olmalıdır. Skinfood doğal içeriği ile hassas cilde nazik davranır. Skinfood göz altı kapatıcı çeşitleri göz çevresi için özel olarak üretilmiştir. Skinfood göz altı kapatıcısı sadece göz çevresinde kusursuz bir görünüm sağlamaz aynı zamanda göz çevresine bakım yapar. Bu anlamda da Skinfood’un besleyici içeriğinin önemi ortaya çıkmaktadır. Sadece bir ürünle hem göz makyajı tamamlanabilir hem de cildin ihtiyacı en iyi şekilde giderilebilir.

Göz çevresi özellikle erken yaşlanma belirtilerinin en çok ortaya çıktığı yerdir. Kaz ayağı dediğimiz ince çizgi oluşumu burada görülür. Bu ince çizgileri kapatmak için Skinfood kapatıcı çeşitlerinden faydalanmak mümkündür. Skinfood ürünleri içerisinde önemli bir yere sahip olan kapatıcılar göz çevresinin beslenmesi açısından da büyük bir katkı sunmaktadır. Kapatıcıların besleyici içeriği sürekli kullanımda kendisini çok daha fazla belli etmektedir. Cilt üzerinde olumlu etkiler sunan Skinfood kapatıcı çeşitleri doğal içeriklerle formüle edildiğinden kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.     

Makyaj uygulaması sonrası gece cilde gereken bakımın sağlanması gerekir. Skinfood aloe vera jel, cildi makyaj kalıntılarından en iyi şekilde temizler. Skinfood jel makyajı temizledikten sonra cildin rahatlamasına yardımcı olur. Ciltteki yorgunluk belirtilerini gidermeye yardımcı olan jel daha sağlıklı, canlı ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı oluyor. 

Skinfood kullananlar ciltteki olumlu değişimi kısa bir süre zarfında görebilmektedir. Skinfood ürünleri sadece ciltte istenen görünümü vermez, aynı zamanda cildin beslenmesine katkıda bulunur. Bu da Skinfood ürünleri ile diğer markaları ayıran özelliklerden bir tanesidir. Birbirinden değerli bitki özleri ile üretilen Skinfood maske çeşitleri ise cilt sağlığını en iyi şekilde desteklemektedir. Cilt tipine göre kullanılacak maskeler ile cildi arındırmak, temizlemek ve çevresel faktörlere karşı korumak mümkündür.

Kuru, yağlı ya da karma cilt tiplerine göre formüle edilmiş olan Skinfood maskeler cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamaya yardımcı olur. Eğer çok yağlı bir cilt söz konusu ise ciltteki fazla yağı emen, cilde mat ancak calı bir görünüm sağlayan maske çeşitleri bulunmaktadır. Bununla beraber kuru ciltler için nem desteği sağlayan Skinfood maske çeşitleri de bulunmaktadır. Günlük bakım kremleri cildin ihtiyacı olan tüm desteği sağlamaktadır. Düzenli kullanımda çok kısa bir süre zarfında farkı anlamak mümkündür. 

Serumlar cilt bakımında son derece önemli, etkili ürünlerdir. Skinfood serumlar cildin toparlanması adına hızlı sonuç verirler. Özellikle erken yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı olurlar. Doğal içerikleri ile cildin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri hızlı bir şekilde sağlamaya yardımcı olurlar. Skinfood serum çeşitleri de farklı cilt tipi ve ihtiyaçlarına göre birbirinden ayrılmaktadır. Farklı meyve, sebze ve bitki özlerinden formüle edilen serumlar cilde doğal bir bakım sağlarlar. Ciltteki yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı serumlar ciltte taze, canlı, ve genç bir görünüm sağlamaya destek olurlar.

Skinfood nerede satılır

Skinfood ürünleri her biri ayrı bir özelliğe sahiptir ve cilt bakımında cildin ihtiyacı olan tüm bileşenleri sunarlar. Skinfood ürünleri ile cilde kapsamlı bir bakım sağlamak mümkündür. Skinfood ürünleri nelerdir, cildinize uygun olan ürün hangisidir incelemek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Skinfood ürünleri en uygun ödeme koşulları ile Kozmela’da! 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun