Kozmela.com

SKİP HOP

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Skip Hop

Amerika merkezli bir marka olan Skip Hop 2003 senesinde Michael ve Ellen Diamant tarafından kurulmuştur. Markanın tam adı Skin Hop Inc. olmakla beraber bebek, çocuk ve ebeveyn ürünleri üretmektedir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka çantadan alıştırma bardağına, diş kaşıyıcılardan oyun halısına, önlüklerden emziklere kadar ihtiyaç dahilindeki neredeyse tüm ürünleri barındırmaktadır. Skip Hop markası sadece bebek ve çocuklar için değil anne ve babalar için de pek çok kullanışlı ürün sunmaktadır.  

Skip Hop Türkiye

Skip Hop markası bebekler için pek çok eğitici, öğretici ve kişisel bakımına yardımcı ürün sağlamaktadır. Müzikli ve ışıklı oyuncaklar özellikle çocukların ilk zamanlarında oldukça ilgisini çekmektedir. Bebekler ilk aylarında müzik ve renklere karşı fazla duyarlı olduklarından markanın sunduğu ışıklı oyuncaklar ilgilerini çekecektir. 

Bebeklerin bir diğer merakla ilgilendikleri ve keyif aldıkları oyuncak çıngıraklardır. Çıngırağın çıkardığı ses ile bebek farklı bir deneyim yaşar. Çıngırak çeşitleri farklı renk ve figürlerle tasarlandığından bebeğin ilgisini de hep üzerinde tutar. 

Markanın bebek ürünleri içerisinde bebeğin arabasını süsleyecek pek çok aksesuar da bulunuyor. Bu renkli aksesuarlar bebek arabasında giderken onun oyalanmasına yardımcı olacaktır. Bu sayede bebek gezerken ayrıca keyifli zaman geçirecektir. Skip Hop markasının pelüş oyuncak çeşitleri kaliteli malzemeden üretilmiştir. Yumuşak malzemeden üretilmiş olan oyuncaklaqr bebeğin nazik vücuduna herhangi bir zarar vermemektedir 

Markanın üretmiş olduğu bir başka dikkat çekici ürün ise oyun halısıdır. Oyun halısı bebeklerin ilgisini çekebilecek renk ve desenlerle kaplıdır. Oyun halısına yatırılmış olan çocuk halının ilgi çeken yönleri ve halıdaki oyuncaklar ile keyifli zaman geçirecektir. Ayrıca oyun halısı bebeğin bakımını yapmak için de idealdir. Oyun halısı üzerinde keyifli zaman geçiren bebeğin bakımını ebeveynler daha rahat yapabiliyorlar. 

Skip Hop markası çocukların beslenme alışkanlıklarını destekleyecek ürünler de sunar. Farklı renk ve desenlerde üretilen çantalar, suluklar bebeğin ilgisini çekmekle beraber beslenmesine de yardımcı olmaktadır. Bebeğin yeme alışkanlığı için etkili bir adım olan bu gereçler bebeklerin eşyaları tanımasına da yardımcı olur. İlgi çekici renk ve figürlerle süslenmiş olan yemek tabakları bebeklerin ilgisini çekecektir. Bu sayede bebeğin yeme alışkanlığına da olumlu katkı sağlayacaktır.

Skip Hop Sırt Çantası

Aynı şekilde bebekler için özel olarak üretilmiş kaşık, çatal gibi yeme araçları bebeklerin yemek yerken bu araçları nasıl kullanacağını öğrenmesi açısından faydalıdır. Çocuklar için özel olarak üretilmiş olan çantalar ise sırt yapısı ile uyumlu, rahat bir şekilde taşınabilecek niteliktedir. Renkli ve farkı figürler bulunan çantalar çocukların oldukça ilgisini çekmektedir. 

Skip Hop marka çocuk ürünleri kaliteli malzemeden üretilmekte olup bebek sağlığı gözetilerek tasarlanmaktadır. Bu anlamda ebeveynler içleri rahat bir şekilde ürünleri bebekleri için alıp kullanabilmektedirler. Markanın ürün fiyatları ise alınacak ürüne göre farklılık göstermektedir. 

Skip Shop kalitesi ile doğru orantılı bir fiyat politikası uygulamaktadır. Bu anlamda uzun ömürlü, kaliteli ve kullanışlı ürün olduklarından fiyatları da ona göre değişiklik gösterebilmektedir. Hem ürün özelliği hem de kategorisine göre ürünler arası fiyatlarda farklılıklar görülebilir. 
 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun