Kozmela.com

SMA Bebek Maması

İlk kez 1964 senesinde satışa sunulan ülkemizin en köklü bebek maması markalarından bir tanesi SMA bebek maması, ürün kalitesi ile günümüzde de ailelerin tercihi olmaya devam etmektedir. 100 yıllık bilimsel araştırmalara dayanan ürün kalitesi ile adından söz ettirmiş en saygın markalardan bir tanesidir. Sma bebek maması günümüzde Nestle çatısı altında ürünlerini insanlara buluşturmaya devam etmektedir. SMA bebek maması ve diğer ürünleri çocukların sağlıklı gelişimini destekleyen içeriklere sahiptir. Anne babaların çocuklarında güvenle kullanabileceği SMA bebek maması ve süt çeşitlerini üretmeye devam etmektedir.  

SMA bebek maması gelişim ve üretimi Nestle’nin güçlü Ar-Ge çalışmaları ile desteklemektedir. Nestle’nin bebek beslenmesinde uzmanlığı SMA bebek maması markasına en iyi şekilde entegre olmuştur. Tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi ülkemizdeki bebeklerin sağlıklı gelişimini destekleyen ürünler annelerin de en büyük yardımcısı olmuştur. 

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için en önemli adım beslenmesidir. Gözlerini dünyaya açan bebekler için ilk 6 aydaki beslenme son derece önemlidir. Bu süreçte bebeğin anne sütü ile beslenmesi yeterlidir. Fakat bazı durumlarda anne sütü ile beslenmesi mümkün olmayabilir. Bu nedenle ilk 6 ay boyunca anne sütü yerine ya da anne sütünü destekleyici mamalar kullanılabilir. SMA bebek maması zengin içeriği, besin kaynağı ile bebeklerin bu süreçte beslenmelerine katkı sağlamaktadır.  

Pek çok farklı bebek mamasından söz etmek mümkündür. Bu noktada bebek maması seçiminde bebeğin kaç aylık ya da kaç yaşında olduğuna dikkat etmek gerekir. Mama çeşitleri bebek sütü ve devam sütlerinden oluşmaktadır. SMA bebek sütleri yeni doğanlar için idealdir. Devam sütleri ise 6 ay ile 3 yaş arasında kullanılmaktadır. SMA bebek maması paketlerinin üzerinde 1-2-3 şeklinde rakamlar yer almaktadır. Bu numaralar sayesinde hangi ay ya da yaşa uygun mama alınması gerektiği anlaşılabilir. 

Sma Bebek Maması 0-6 Ay

SMA bebek maması içeriği bebeklerin yaşına uygun olarak etkili bir destek sunar. İçerikleri bebeğin yaş aralığına göre hazırlanmaktadır. SMA 1 Bebek Sütü Gold Sisteminde ilk 6 aylık beslenme sürecini kapsar. SMA 2 Devam Sütü Gold Sistemi ise 6 ay ve üzeri bebeklerin günlük besin ihtiyacını karşılamaya yönelik hazırlanmıştır. 

SMA 3 Devam Sütü Gold Sistemi ise 1-3 yaş grubundaki çocukların beslenmesine yönelik olarak üretilmektedir. D vitamini ile demir açısından zengindir. SMA 1 Optipro Bebek Sütü, Optipro teknolojisi içermektedir. 0 ila 6 aylık dönemdeki bebekler için üretilmektedir. SMA 2 Optipro Devam Sütü ise 6-12 ay dönemindeki bebekler için idealdir. Vitamin açısından ise oldukça zengindir. A, D, E, K, C, B1, B2, B12 vitamin gruplarına sahiptir. SMA 3 Optipro Devam Sütü 1-3 yaş aralığındaki bebekler için kullanılmakta olup yine zengin vitamin içeriği ile bebek gelişimini en iyi şekilde destekler. 

Sağlıklı bir bebek bünyesi için yaşına uygun bir devam sütü ile bebeğin beslenmesi gerekir. Yılların deneyimini elinde bulunduran SMA bebek maması bu anlamda geniş ürün yelpazesi ile annelerin en büyük destekçisi oluyor. Her döneme ve yaşa uygun farklı içerikler ile üretilen ürünler bebeğin günlük alması gereken vitamin ve mineralleri destekler. Bu sebeple bebeğin beslenmesinde önemli bir yere sahiptir. İçeriği bilinen, güvenilir bebek süt çeşitleri sunan SMA bebek maması markası geçmişten günümüze hala ailelerin tercihi olmaya devam ediyor.

Bebeklerinin sağlıklı gelişimine önem veren anne babalar bebekleri için içeriği en uygun ürünleri tercih ediyorlar. SMA bebek maması ise doğumdan 3 yaşa kadar olan süreçte bebeğin ihtiyaç duyduğu besini sağlamaya yardımcı ürünler ile öne çıkıyor. 
Bebek mama, süt ve devam sütlerinden oluşan ürün çeşitliliği ile SMA bebek maması günümüzün en güvenilir ve nitelikli markalarından bir tanesidir. SMA bebek maması ürünleri sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü uygun fiyat avantajı ile sipariş verebilirsiniz.
 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun