Kozmela.com

Smiley Baby Bebek Ürünleri

Smiley Baby, bebeklerinin sağlığını düşünen annelerin vazgeçilmez markalarından biridir. Yüksek kalitede ürünler üreten Smile Baby, %100 medikal-gıda sınıfı silikondan yapılmış ve güvenlik testlerinden geçirilmiş ürünlerini tüketiciye sunmaktadır.

SMİLEY BABY DİŞ FIRÇASI

Smiley Baby markasının en çok bilinen ve sevilen ürünü Silikon Parmak Diş Fırçasıdır. Yeni doğan bebekler için tasarlanmış bu fırçalar ebeveyn kullanımına uygundur. Küçük yaşlardan itibaren çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırmaya yardımcı olan bu ürün aynı zamanda bebeklerin ağız sağlığı için önemli bir rol oynar. Buzdolabında bekletilen silikon parmak diş fırçaları aynı zamanda bebekleri rahatlatır. Çift yönlü fırça sayesinde, fırçanın bir tarafı ile bebeğinizin dişlerini fırçalayabilir, diğer tarafı ile damaklarını rahatlatmak için masaj yapabilirsiniz.

Smiley Baby diş fırçaları, kolay temizlenmesi, eğlenceli ambalajları, hijyenik saklama kabı ve kolay taşınılabilirliği sebebiyle annelerin güvenle çocuklarına kullandığı ürünler arasında yerini almıştır.

Smiley Baby ürünlerinde sağlığa zararlı, BPA, Fathelat ve PVC gibi maddeler içermez.

Bebeğine hassas her anne gibi Smiley Baby ürünlerinden faydalanman için Kozmela yanında.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun