Solante Güneş Kremi

Cildinizi çevresel faktörlere ve güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olan güneş Bakım markası Solante Kozmela’da!

Tüm aile bireylerinin cildini korumayı hedefleyen Solante markası, her cilt problemini göz önünde bulundurarak ihtiyaca yönelik güneş bakım ürünlerini tüketicilerle buluşturmuştur. 

Günümüzde güneşin cilt üzerindeki etkileri her gecen gün hızla artmaktadır. Foto yaşlanma, güneş lekeleri,ton farklılıkları ve zamanından önce deforme olmuş bir cildin iyileştirme süreci zor ve meşakkatlidir. Tüm bunlar olmadan önce alınması gereken önlem ”güneş kremi” kullanımının yaz kış olmasıdır. Güneş kremleri yaşa ve cilt tipine göre farklılık göstermektedir. Burada üzerimize düşen görev ise cildimize uygun doğru güneş koruyucu krem seçmektedir.

Solante güneş kremi, cildi çevresel faktörlere ve zararlı güneş ışınlarına karşı koruyarak cildin doğal yapısını güçlendirmeye yardımcı olur. Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında Solante Pigmenta leke problemi yaşayan ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Cildin doğal yapısını koruyarak yeni leke oluşumuna karşı önlem almayı hedefler.

Siz de, Solante Acnes, Pregna, Tele Rubor ve daha fazla ürün seçeneğini Kozmela’da bulabilir, fırsatlarla hemen sahip olabilirsiniz.
 

Solante
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun