Kozmela.com

SOLANTE

Solante markasında 16 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Solante Güneş Kremi

1996 senesinde kurulan Assos İlaç tamamen yerli sermaye ile kurulmuş, tedavi alanında etkili ve güvenilir çözümler bulmayı amaçlayan bir firmadır. Tedavi alanında yeterli çözüm bulunamayan alanları tespit eden şirket, önemli yeniliklere öncülük etmekte ve bu bağlamda geliştirdiği ürünlerini Türk tıbbının kullanımına kazandırmayı amaçlamaktadır. Firma, ürünleri ile ilgili doğru ve güvenilir bilgileri sağlık çalışanlarına sosyal ve kültürel etik değerler altında sunarak hem ulusal hem de uluslararası kurullara uygun olarak çalışmaktadır. Assos çalışmalarını çevreye ve doğaya zarar vermeden gelecek kuşaklara aktarma konusunda hassasiyet gösteren bir firmadır.

Solante ne için kullanılır?

İnsan cildi neredeyse hemen her gün güneş ışınlarına maruz kalıyor. En kapalı diyebileceğimiz havalarda ya da kış aylarında bile güneş ışınları cilde temas edebiliyor. Güneş ışınlarının cilde fazla temas etmesi ise ciltte çok farklı problemler ortaya çıkabilir. Ciltte kuruluk, erken yaşlanma belirtileri ya da ton farklılıkları güneşin neden olduğu sorunlardan bazılarıdır. Cildi güneşten korumak için ise etkili ürünler kullanmak gerekiyor. Her cilt tipi farklı olsa da güneşten etkilenme durumu aynıdır. Bu sebeple cilt ile uyumlu bir güneş kremi ile güneşin zararlı ışınlarından kurtulmak mümkündür.

Solante markası farklı cilt tipleri için geliştirdiği güneş krem ve losyonları ile insanları güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı oluyor. Solante güneş ürünleri yüksek UVA/UVB koruması içermektedir. Modern ve stabil filtrelere sahiptir. İleri düzeyde geliştirilmiş formülü, özel içeriği ile güneşin ciltte yaratacağı hasarı engellemeye yardımcıdır. Antioksidanlar açısından zengin olan Solante güneş bakım ürünleri bu özelliği ile cilt korunmasına yardımcı olmaktadır.

Solante güneş bakım ürünleri cilde etkili bir şekilde nem desteği sağlamaya yardımcıdır. Cildin yatışmasına, beslenmesine katkıda bulunur. Cilde tazelik, canlılık ve ipeksi bir yumuşaklık kazandırmaya katkı sağlar. Bu anlamda sadece güneşten korumaya değil aynı zamanda cilde bakım sağlamaya da yardımcı olmaktadır. Markanın güneş bakım ürünleri her cilt tipine uygun olarak üretilmektedir. Bu anlamda her ihtiyacı karşılayacak bir çeşidi bulunmaktadır.

Markanın güneş bakım ürünleri ciltteki düzensiz pigmentasyon oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Yani ciltteki ton eşitsizliklerini gidermeye ve homojen bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Solante güneş bakım ürünleri ile cildi güneşten etkili bir şekilde korumak mümkün olmaktadır. Solante güneş bakım ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Solante
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun