Kozmela.com

Solingen Tırnak Bakım Aksesuarları

Almanya merkezli bir firma olan Solingen çatal, bıçak ve kişisel bakım üretiminde dünyanın önde gelen markalarından bir tanesidir. Geleneksel üretimi yenilikçi teknolojilerle birleştirerek insanlara en iyiyi ve kaliteliyi sunmayı hedeflemiş olan firma profesyonel ekibi ile yoluna hız kesmeden devam etmektedir. Nitelikli el sanatları, bilgisayar kontrollü üretim, cilalama ve zımbalama gibi teknik aşamaların hepsinde profesyonel yöntemler izlemektedir.

Firma çok sayıda hassas işlemi yapmakla beraber en yüksek kaliteli malzemelere odaklanarak üretimlerini sürdürmektedir. Ürünlerinin güvenilirliği, dayanıklılığı kapsamlı zorunlu kalite kontroller ile ortaya konmaktadır. Yüksek kalitede çatal bıçak takımı üretimi yaparak başlayan firma sonrasında cımbız, tırnak törpüsü, manikür makası gibi ürünlerle kişisel bakım ürünlerine de yönelmiştir.

Solingen markasının kalitesi Almanya’dan başlamak üzere tüm dünyaca bilinmektedir. Çatal bıçak ile başladığı üretim çalışmalarına bugün kişisel bakım alanında da geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kaliteli malzemeden ürettikleri ürünleri, nesillerdir değişmeyen prensipleri ve işe olan bağlılıkları ile farkını göstermektedir. Ürün kategorisi içerisinde tırnak makası, cımbız, bebek tırnak makası, törpü, berber makası ve manikür makası gibi akla gelebilecek pek çok ürün bulunmaktadır.

Solingen Ürünleri

Kadınların en önemli kişisel bakım ürünlerinden bir tanesi olan cımbız Solingen kalitesi ile ve oldukça hesaplı bir şekilde sunuluyor. Ergonomik olarak tasarlanan cımbız çeşitleri ele mükemmel bir şekilde oturmaktadır. İyi kapanan uç yapısına sahiptir ve bu anlamda kılları çok daha iyi kavramaya ve kesmeden almaya olanak sağlar. Solingen cımbız çeşitleri kıl köklerinde kırılma ya da kopma meydana getirmez. Düz uçlu cımbız çeşitleri en kısa tüyleri bile en iyi şekilde almaya yardımcı olur. Cımbız çeşitleri kolay ve pratik uygulama sağlaması açısından etkilidir.

Cımbız çeşitleri farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Kaşları tüyün büyüme yönünde çekmeyi kolaylaştıran ergonomik bir yapıya sahiptir. İnce uç yapısı sayesinde kılları rahat bir şekilde kavramaya yardımcı olur. Zahmetsiz bir şekilde kılları alma adına kullanışlıdır.

Solingen tırnak törpüsü modelleri ise tırnakları düzeltmeye yardımcı ergonomik tasarıma sahiptir. Hem kısa hem de uzun çeşitleri bulunmaktadır. İşleme ve ihtiyaca göre arzu edilen törpü tercih edilebilmektedir. Markanın manikür makası ise tırnak bakımı için özel olarak tasarlanmıştır. Tırnak etlerini nazik ve sorunsuz bir şekilde kesmeye yardımcı olur.

Solingen kişisel bakım ürünlerinin tamamını Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun