Kozmela.com

SOME BY Mİ

Some By Mi markasında 12 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Some By Mi

Kore kozmetiğin günümüzde en bilinen markalarından bir tanesi olan Some By Mi ülkemizde de cilt bakım ürünleri ile oldukça popüler durumda. Marka isminde geçen “Mi” güzellik anlamına gelmektedir. Adeta güzelliğin sırrını ortaya çıkaran marka Kore’de ürünlerini gururlar üretmekte ve tüketicilerle buluşturmaktadır.  

Marka, doğal güzelliğin gücüne inanmakta ve bu sebeple ürünlerinde hiçbir şekilde parfüm, paraben, karsinojen, renklendirici gibi kimyasal maddelere yer vermemektedir. Markanın ürünlerinde hücrenin kendini yenilemesine destek veren doğal bileşenler yer almaktadır. Cilt bakımında hücre yenilenmesinin desteklenmesi son yıllarda oldukça önemli bir konuma gelmiştir. Hücre yenilenme sürecine destek çok zahmetli olabiliyor.

Some By Mi ise hücre yenilenmesini destekleyen cilt bakım ürünleri ile tüketicilere oldukça kolay ve etkili bir yöntem sunmaktadır. 
Some By Mi markasının ürünleri cilt tipine uygun olarak cildin en alt tabakasına kadar nüfuz eder. Cildi ölü deri kalıntılarından kurtarmaya yardımcı olur ve cildin yenilenme sürecine destek verir. Bu sayede ciltte pürüzsüz, canlı ve aydınlık bir görünüm sağlamaya katkıda bulunur. 

Some BY MI Serum

Özellikle doğal içeriği nedeniyle günümüzde en sık tercih edilen Kore kozmetik markalardan bir tanesi Some By Mi’dir. Markanın ürün çeşitleri arasında tonik, toner, serum, krem, köpük gibi pek çok formda ürün bulunuyor. Özellikle AHA ve BHA içeren serumlar cildin yenilenme sürecine son derece iyi katkıda bulunuyor. Salyangoz Serumu Siyah Salyangoz Özü ve Niacinamide ile harmanlanmıştır ve hasar gören cildi onarmaya, parlaklık ve esneklik kazandırmaya yardımcı olması amacıyla formüle edilmiştir.

Some By Mi ürünleri içerisinde ciltteki ton dengesizliğini gidermeye, daha aydınlık ve eşit bir cilt tonu sağlamaya yardımcı bakım ürünleri yer almaktadır. Bunun yanında güneş ışınlarına karşı cildi korumaya, cilt bariyerini güçlendirmeye ve kadifemsi bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı da pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Ne tür bir cilt problemi yaşıyor ya da cildinizin nasıl bir desteğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız Some By Mi cilt bakım ürünlerinden soruna yönelik en uygun ürünü tercih ederek etkili bir bakım gerçekleştirebilirsiniz.

Some By Mi vegan dostu bir marka olmakla beraber doğal bitki özü ve esanslarından faydalanmaktadır. Bu anlamda cilde doğal ve etkili bir destek sunar. Ürünlerinde özellikle pek çok faydası ile bilinen çay ağacından faydalanılmaktadır. Nemlendirici ürünlerinde çay ağacı, AHA - BHA, PHA, Niacinamide gibi içeriklere yer vermektedir. Bu içerikler cildi yatıştırmaya, onarmaya katkı sağlar. Ayrıca cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olarak cildi dış faktörlere karşı en iyi şekilde korumayı amaçlamaktadır. 

Markanın akne ve sivilce sorunu yaşayanlar için de cilt bakım ürünleri bulunmaktadır. Sivilce söndürme bandı olarak geçen ürün bölgedeki sivilcelerin hızla kurumasına yardımcı olurken cildi pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşturmaya destek olur. Bantlar bölgedeki sivilcelerden güvenli, sağlıklı bir şekilde kurtulmak isteyenler için özel olarak üretilmiştir.  

Some By Mi kullananlar

Some By Mi Kore cilt bakım ürünlerini kullananlar markanın ürünlerinden memnun kaldıklarını sıklıkla dile getirmektedirler. Kore kozmetiğinin yükselişte olduğu günümüzde Kore’nin en popüler markalarından bir tanesi olan Some By Mi kaliteli ürünleri ile öne çıkmaktadır. Kore kozmetik ürünlerini henüz denememiş olanlar için oldukça kaliteli bir başlangıç Sunan Some By Mi Kore kozmetiğini denemiş ama farklı bir ürün arayanlar için de pek çok yeni alternatif sunmaktadır.

Some By Mi cilt bakım ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve cildinize ve ihtiyacınıza uygun dilediğiniz ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında online olarak sipariş verebilirsiniz.

Some By Mi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun