Kozmela.com

Sorvagen Balık Yağı

Eeose Laboratuvarları Koz. ve İlaç San. Ltd. Şti. her tür cilt ve saç problemine çözüm bulmak amacıyla kurulmuş ve ürün gamında bu alana yönelik pek çok ürünü bulunduran bir firmadır. Sorvagen balık yağının menşei Norveç’tir ve ülkemizde Eeose Laboratuvarları çatısı altında üretimi yapılmakta, insanlara sunulmaktadır. Sorvagen balık yağı çeşitleri içeriğinde koruyucu, renklendirici, şeker, tatlandırıcı ya da glüten içermez. İçeriğinde yenilebilir sığır jelatini vardır. Özellikle Omega 3 desteği için Sorvagen balık yağları takviyesi alınabilmektedir.

Eeose Laboratuvarları cilt ve saç güzelliğinin cilt sağlığına bağlı olduğuna inanmakla beraber bu düşünceyle saç ve cilt problemlerine çözüm getirmeyi hedefleyen terapötik ve dermokozmetik ürünler üzerinde çalışmalarını yürütmektedir. Firma, tüm çalışmalarını 4 temel prensibe dayandırmaktadır. Bunlardan birincisi tüketicilerin ihtiyaçlarını göz önüne almasıdır. Bu anlamda beklentileri karşılamaya yönelik çalışmalar yapar. Dünyadaki teknolojik, bilimsel gelişmeleri takip eder ve bu gelişmelere paralel olarak ürünlerine entegre eder.

Bir diğer temel prensibi ise yenilikçi fikirler üzerine çalışmaktır. Daha önce olmayan ya da mevcut ürünlerle çözüm bulunamamış estetik problemlerin çözümlerine odaklanmaktadır. Sorun, yenilik ve çözüm odaklı çalışmalarını sürdüren ve bu odak ile insanlara doğru ürünü sunmayı hedefleyen bir firmadır. Ürünlerini geliştirirken her biri alanında uzman bilim adamları yüzlerce aktifi incelemektedirler. Uzun süren çalışmalar sonucunda Mükemmellik Ödülü gibi uluslararası çapta önemli ödüllere layık görülmüştür.

Eeose Laboratuvarlarında üretilen tüm ürünlerin ne denli etkin olduğu yurt içi ve yurt dışındaki bağımsız laboratuvarlarda yapılan çalışmalar dahilinde kanıtlanmıştır. Firma, medikal araştırmalar çerçevesinde desteklenen bioaktivitesi yüksek bileşenlerle hayal edilen görünüme ulaşma adına özel formüllerle çözüm sunmayı hedeflemektedir.

Sorvagen Omega 3 Plus

Sorvagen markası ağır metal içeriklerden arındırılmış Omega 3 barındıran balık yağ üretimi yapmaktadır. Sorvagen sunmuş olduğu takviye gıda ürünleri Norveç’in soğuk sularında bulunan en yağlı balıklardan elde edilen yağların oksidasyona uğramadan, oksijensiz ortamda ambalajlanması sayesinde kalitesinden ödün vermemektedir.

Sorvagen 3 balık yağı blisterli ambalaj ile paketlenmektedir. İçeriği ise yağ şeklindedir. Sorvagen ürünlerinde aroma kullanılmamaktadır. Bunun yerine Sorvagen takviye gıdalarında doğal limon kabuğuna yer verilmiştir. Sorvagen Omega 3 ilaç değildir. Vücudun ihtiyacı olan mineralleri sağlamaya yardımcı gıda takviyesidir. Balık yağı denildiği zaman en iyi kaynaklar sardalya, ton, ringa, uskumru ve somon olarak bilinmektedir. Norveç’in soğuk sularında bulunan bu balıklardan elde edilen faydalı yağlar kullanılarak Sorvagen ürünleri üretilmektedir.

Sorvagen gıda takviyeleri civa gibi ağır metallerden özel moleküler distilasyon yöntemiyle arındırılmaktadır. Sorvagen gıda takviyeleri oksijensiz ortamda üretildiklerinden oksidasyon gibi bir problem de söz konusu olmamaktadır. Balık yağı kapsül trigliserit formunda üretildiğinden etil ester formları ile kıyaslandığında emilimi çok daha yüksektir. Bu nedenle etkisi daha yüksektir.

Ürettiği balık yağlarından bir tanesi olan Omega 3 High DHA yüksek miktarda DHA içermektedir. Bunun anlamı standart bir balık yağından 4 kat daha fazla DHA içerdiğidir. DHA’nın önemi ise insanda normal beyin fonksiyonlarını ve görme yetisinin korunmasına yardımcı olmasıdır. Bir diğer takviye olan Omega 3 Plus ise içeriği EPA sayesinde kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Ayrıca normal kan trigliserid seviyesinin korunmasına da katkı sağlar. Sorvega Omega 3 Daily ise doğal limon kabuğu yağı, içermekle beraber herhangi bir koruyucu madde içermez. Günlük kullanıma uygun takviye edici gıdadır.

Sorvagen Kullananlar

Omega 3’ün vücut için pek çok önemli faydası biliniyor. Bunlar arasında bağışıklığı güçlendirmesi, büyüme ve gelişmeyi desteklemesi, beyin ve göz sağlığına katkı sağlaması, Cilt kanser riskini azaltabilmesi, kalp sağlığını desteklemesi, iştahı dengelemesi gibi faydalar sayılabilir. Sorvagen gıda takviyeleri bazı durumlarda normal gıdalardan alınamayan bu bileşeni destek olarak sağlamayı hedeflemektedir. Sorvagen balık yağı çeşitleri normal beslenme ile birlikte tüketildiğinde bu önemli bileşenlerin sağlanmasına yardımcı olabilir. 

Hem büyüme yaşındaki çocuklar hem de yetişkinler için normal beslenmeyi en iyi şekilde destekleyen Sorvagen balık yağı çeşitleri uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Sorvagen kullananlar düzenli kullanımda takviye gıdadan iyi bir destek alabilmektedirler. Sorvagen takviye gıda çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz takviye gıdayı anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun