Kozmela.com

SOYULABİLİR MASKE

Soyulabilir Maske kategorisinde 25 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Soyulabilir Maske Önerisi

Genellikle leke ve siyah noktalara karşı geliştirilen soyulabilir maskeler, birbirinden güzel çeşitleri ile sizlere yumuşak ve pürüzsüz bir cilt sunuyor.
Soyulabilir maskelerde en çok tercih edilen ürünler; Schaebens Peel-Off Tüm Cilt Tiplerine Uygun Soyulabilir Maske ve Dermokil Kil İçerikli Soyulabilir Gold Maske’dir.  Dermokil soyulabilir maskesi, içeriğinde yer alan kil ile cildinizi nemlendirmeye ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
Soyulabilir maskeler, belirli aralıklarla cilde uygulanabilir. Haftada 2-3 kez maske uygulayarak cildinizdeki siyah nokta görünümünü geride bırakabilirsiniz.
Siyah Nokta Maskesi
Siyah noktalara karşı geliştirilen soyulabilir maskeler, genellikle T bölgesi; burun ve alın bölgesine uygulanmaktadır. Maskeyi uyguladıktan sonra ciltten soyarak çıkarmanız gerekmektedir.
Siyah nokta maskelerinde en sevilen maske, burun çevresi için özenle formüle edilen Missha Black Ghassoul Peel Off Nose Pack Soyulabilen Maske 50ml ‘dir. Saf kömür ile hazırlanan formülü sayesinde cildinizde pürüzsüz ve canlı bir görünüm sağlar. Kullananlar tarafından da oldukça sevilen soyulabilir maske, tüm yüzü de çok sık olmadığında uygulanabilmektedir.

Soyulabilir Maske
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun