Kozmela.com

SUAVİNEX

Suavinex markasında 51 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Suavinex

1983 senesinde sektörde faaliyetlerine başlayan Suavinex bebek bakım ürünleri ile dünya genelinde insanların ihtiyacını karşılamaktadır. Ürün çeşitleri içerisinde hem bebeklerin hem de annelerin yaşamını kolaylaştıracak biberon, emzik, alıştırma bardağı gibi ürünler bulunuyor. Bebekler ilk dönemlerinde hayata uyum sağlayabilmek adına birtakım ürünlere ihtiyaç duyarlar. Bu hem bebekleri hayata hazırlama adına hem de annelerin işini kolaylaştırma adına önemlidir. 

Suavinex Biberon

Suavinex bebek ürünleri içerisinde yer alan biberonlar bebeklerin sıvı gıdaları rahat bir şekilde tüketebilmesi adına önemlidir. Markanın ürettiği biberon çeşitleri yumuşak ve esnek yapısı sayesinde emerken bebeği rahatsız etmez ve sanki annesinden besleniyormuş gibi doğal bir his bırakır. Markanın biberon çeşitleri hem İtalya hem de İspanya’daki pediatrik diş hekimleri dernekleri tarafından onaylanmıştır. Bu anlamda aileler güvenle bebeklerini biberonlarla besleyebilirler. Farklı renklerde ve desenlerde üretilen biberonlar bebeklerin de ilgisini çekmektedir.

Normal bardağa geçiş sürecinde bebekler için en kullanışlı ürünlerden bir tanesi de alıştırma bardağıdır. Biberondan bardağa geçme sürecinde bebeği en iyi şekilde hazırlayan bu bardaklar tıpkı biberonlarda olduğu gibi bebeklerin ağız ve damağını acıtmayacak yumuşak malzemeden üretilmişlerdir. Damla akıtmaz özellikli olduğundan sızma söz konusu olmaz. Ergonomik bir dizayna sahiptir ve bu anlamda bebeklerin minik ellerine uyumludur. Bebekler rahat bir şekilde kavrayıp kullanabilmektedir.

Suavinex Emzik

Hem biberon hem de alıştırma bardakları farklı ebatlarda sunulmaktadır. Yaş grubuna göre bu biberon ve alıştırma bardaklarından uygun olan tercih edilebilir. Bebekler için bir diğer önemli ürün de emziklerdir. Emzikler doğumdan itibaren bebeklerin neredeyse ayrılmaz bir parçasıdır. Özellikle zincirli emzikler düşme ve dolayısıyla kirlenme durumu oluşturmayacağından oldukça sağlıklı ve kullanışlıdır. Emzikler de kaliteli malzemeden üretilmiş olup bebeklerin ağız ve damaklarını acıtmayan özelliktedir. Yapı itibarı ile anne tarafından doğal beslenmeye çok benzediğinden bebekleri rahatlatmaya yardımcıdır.

Suavinex bebek ürünlerinin tamamını Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun