Kozmela.com

SUDA COLLAGEN

Suda Collagen markasında 26 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Suda Collagen

Zaman içerisinde insan vücudundaki kolajen seviyesi azalır. Vücut yeterli miktarda kolajen üretemez. Özellikle kemik bağ dokuları için oldukça önemli olan kolajen azalması ile eklem hastalıkları baş gösterebilir. Suda Collagen markası kolajen üretimini destekleyen ürünleri ile olası riskleri en aza indirmeye yardımcıdır. Kolajen cilt sağlığı, cilt esnekliği ve nem oranı açısından da önemlidir. Sadece kemik ya da kıkırdak için değil, cilt sağlığı açısından da önemli rol oynamaktadır. Kolajen eksikliği ile erken yaşlanma belirtileri de kendisini gösterebilir. Çizgi ve kırışıklıkların giderilmesi adına kolajen takviyesi alınabilir.

Eklemleri koruyan kıkırdağın bütünlüğünü ve dolayısıyla işlevini koruyabilmesi adına kolajen desteği gerekebilir. Ayrıca eklem ağrılarının sebebi de kolajen eksikliği olmaktadır. Bu ağrıların hafifletilmesi ve kıkırdağın fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için yine kolajen desteği önemlidir. Kolajen için genel olarak vücut bütünlüğünü koruyan protein demek doğru olacaktır. Zaman içerisinde çıkan eklem bozukluklarının en önemli nedenlerden bir tanesi bu proteinin yeterli derecede üretilemiyor olmasıdır. Suda Collagen yoğun içeriği sayesinde kemiklerin güçlenmesine katkıda bulunur.  

Suda Collagen vücudun emilimine hazır olması açısından parçalanmış formda üretilmektedir. Bu sayede bağırsaklarda rahat bir şekilde emilim sağlanabilmektedir. Suda Collagen çeşitleri arasında tek içimlik sıvı, bar, tablet ve toz şase gibi ürünler bulunmaktadır. Tüketim alışkanlıkları ve kolaylığına göre bunlardan arzu edilen kullanılabilir. Bu ürünlerin her biri günlük ihtiyacı karşılama amacıyla farklı seviyelerde ve değerde kolajen içermektedir. 4 ayrı formda sunulan Suda Collagen tüketim alışkanlığına göre rahat bir şekilde kullanılabilir.  

Suda Collagen Faydaları

Kolajen eksikliği ile pek çok kemik rahatsızlığı ortaya çıkabilmektedir. Kemik erimesi ve eklem rahatsızlıkları gibi pek çok sağlık sorununun nedeninin altında yeterli kolajenin sağlanamaması vardır. Suda Collagen takviye gıda çeşitleri kolajen üretimine katkıda bulunarak kemik sağlığını destekler. Bununla beraber pek çok farklı cilt sorununda da etkisini göstermektedir. Kas kütlesinin korunmasına yardımcı olur. Kalp ve damar sağlığının korunmasına destek olur. HDL yani iyi kolesterol seviyesinin yükseltilmesine yardımcı olur. Yaşlılığın cilt ve kemik üzerindeki etkilerini azaltma adına katkı sağlar. Ayrıca kolajen saç, tırnak sağlığı açısından da önemli bir proteindir. Hem saçların hem de tırnakların güçlenmesine destek olur. Ayrıca kornea kaynaklı pek çok göz rahatsızlığının önlenmesine de yardımcı olur.

Suda Collagen takviye gıda çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz takviye gıdayı en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun