Kozmela.com

Sudocrem

Bebeğinizin ihtiyaçları doğduğu andan itibaren başlar. Bebeğiniz büyümeye devam ederken ihtiyaç yelpazesi bebek cilt bakımına doğru açılır. Bunlardan biri ise bebekte pişik problemidir.  Pişik probleminde etkin sonuçlar sağlayan Sudocrem, Kozmela avantajlarıyla sizlere sunuluyor.

Sudocrem markasının formülü gerekli tüm testlerden başarılı bir şekilde geçerek Büyük Britanya çapında büyük bir başarı kazanmıştır. Üretildiği ilk andan itibaren içeriğinde hiçbir değişiklik yapılmadan günümüze kadar formülü muhafaza edilmiştir. Pişik problemine karşı göstermiş olduğu etkinliği sayesinde ebeveynler tarafından beğeni ile kullanılmaya devam edilmektedir. İhtiyaçlarınıza göre üç farklı boy seçeneği ile kullanıma sunulmaktadır.

İçeriğindeki Çinko Oksit hassas ciltlerde etkin bir koruma sağlayarak cildi nemlendirir ve rahatlatır. Kullanımı oldukça kolay Sudocrem’i az miktarda ince bir tabaka halinde masaj yaparak uygulamanız yeterli olacaktır. Özel formülünün göstermiş etkinliği sayesinde farklı cilt bakım alanlarında da kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları, güneş yanıkları, göğüs pişikleridir.

Sizde Sudocrem markasına ait ürünleri Kozmela güvencesiyle tek tıkla sepetinize ekleyerek kısa sürede ve kolayca sahip olabilirsiniz.

Sudocrem
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun