SVR Ürünleri

SVR ürünleri, SVR Laboratuvarlarında geliştirilen formülleri ile 50’den fazla ülkede en çok tavsiye edilen ürünlerdendir. Markanın Eczacı başkanı Fransız Cyril Veret, anneannesinin 1962 yılında çıktığı yolda başarısını devam ettirmektedir. Yenilikçi bakış açıları ile ürünlerini günden güne geliştiren firma bünyesinde 50 araştırmacı ve 380 iş ortağı ile beraber çalışmaktadır.
Hassas ciltler için özenle çalışan marka, ürünlerini dermatolojik testlerden geçirerek hassas ciltlerin kullanımına uygun şekilde tasarlamaktadır. Güvenilirlik ve üstün kaliteyi bir araya getirerek hazırladıkları dermokozmetik içerikli ürünler ile kullanıcılardan tam not almayı başarmışlardır.
SVR Kremleri
Svr kremleri, cilt tipleri ve cilt problemleri dikkate alınarak geliştirilmiş ve sizler için hazırlanmıştır. Pek çok ürün çeşidi bulabileceğiniz markanın ürün gamı arasında güneş, onarım ve yağlı cilt tipleri için hazırlanan ürünleri en çok tercih edilenlerdir.
Yağlı cilt tipleri için hazırladıkları ürünler, cilt yağlanmasını kontrol ederek cildin sebum dengesini kontrol altına alarak cilt bakımınızı gerçekleştirir.
SVR ürünlerine uygun fiyat ve hızlı kargo avantajından yararlanarak Kozmela.com üzerinden ulaşabilir, alışverişinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

SVR
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun