Kozmela.com

SWEAT BLOCK

Sweat Block markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Sweat Block

2004 senesinde kurulan Sweat Block markası ter kokusunu engellemeye yardımcı ürünler üretmektedir. Araştırmacı yazar Scott Steffensen kendi ter kokusuna çözüm bulmak üzere birtakım çalışmalar gerçekleştirmiş ve sonunda üretmiş olduğu ürünleri insanlarla tanıştırmaya karar vermiştir. Bu sayede Sweat Block markası doğmuştur. 

İnsan fizyolojik bir gereksinim olarak sürekli terler. Bu vücut için son derece sağlıklı bir durumdur. Ancak terleme ile birlikte ortaya kötü kokular çıkar ki bu da insanı günlük yaşamda oldukça zor duruma sokabilmektedir. Terlemeyi engellemeden sadece kötü koku oluşumunu gidermeye yardımcı ürünler kullanmak mantıklıdır. Çünkü dediğimiz gibi terleme durumu insan sağlığı açısından önemlidir. Terleme ile birlikte bazı mikroorganizmalar ortaya çıkar ve bu da kötü kokuya sebep olur.

Sweat Block terleme ile birlikte ortaya çıkan kötü kokuları engellemeye yardımcı ürünler sunmaktadır. El, ayak, koltuk altı gibi en çok terleyen bölgelere özel ürünlerini insanlarla buluşturarak insanların önemli bir ihtiyacını karşılamıştır. Marka altında pek çok koku önlemeye yardımcı ürün bulunmaktadır. Bunlar bölgesel olarak özel tasarlanmaktadır. Yüzbinlerce insan terlemenin ortaya çıkarttığı kötü kokudan şikâyetçidir. Toplu taşımalarda ya da kalabalık ortamlarda ter kokusunun ortaya çıkardığı sıkıntılı durumdan kurtulmak ancak bölgeye özel tasarlanmış bir ürün ile mümkün olabilmektedir.

Koltuk Altı Pedi

Global bir marka olan Sweat Block ter kokusunun önüne geçmeye yardımcı ürünler ile küçük büyük herkesin önemli bir ihtiyacını gidermektedir. Dünya genelinde online olarak ter kokusunu engellemeye yardımcı ürünler bazında en çok satış yapan markalardan bir tanesi olan Sweat Block etkili ürünleri ile her daim favori olmaya devam ediyor. İnsanların utanç kaynağı olabilen ter kokusunu gidermeye yardımcı ürünler büyük bir sosyal problemi de ortadan kaldırmaya katkı sağlamış oluyor. 

Marka, durmaksızın yaptığı yeni AR-GE çalışmaları ve kendi bünyesine kattığı yenilikler ile yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Sweat Block ürünleri Tıbbi İnceleme Kurulu’ndaki tıp uzmanları tarafından denetime tabi tutulmuş ve onaylanmıştır. Tıp uzmanlarından oluşan Tıbbi İnceleme Kurulu, içeriğin kapsamlı olduğunu doğrulmaktadır. Bu sayede insanlar Sweat Block ürünlerini güvenle alıp kullanabilmektedirler. 

Markanın amacı insanlar nereye giderlerse gitsinler aşırı terlemenin neden olduğu huzursuzluğu ortadan kaldırmaktır. İnsanların utanmadan, rahatsız olmadan her türlü hava koşulunda rahatlıkla kalabalıklara karışmalarına olanak tanımaktadır. Çünkü ürünler aşırı terlemenin ortaya çıkardığı kötü kokuları gidermeye yardımcı olmaktadır. Uzun çalışmalar neticesinde ortaya çıkan ürünler rahat kullanıma sahiptirler. 

Sweat Block Koltuk Altı

Markanın ürünlerinden Sweat Block koltuk altı pedi insanlarda en çok terleme görülen koltukaltı bölgesindeki kötü kokuyu gidermeye yardımcı olur. Giysilere kolayca entegre olabilen yapısı ile markanın koltuk altı pedi kötü koku sorununa etkili bir çözüm sunuyor. Markanın terin ortaya çıkarttığı kötü kokuları engellemeye yardımcı ürünlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarla sunulan ter kokusunu engellemeye yardımcı ürünler bir tık ile sepetinizde!

Sweat Block
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun