Kozmela.com

Syoss Saç Ürünleri

Henkel firmasının markalarından bir tanesi olan Syoss, her tip saç ve saç sorununa uygun ürünleri ile öne çıkmaktadır. Alanında uzman saç bakım uzmanlarının son teknolojik yeniliklerle birlikte geliştirdiği saç şekillendirme, renklendirme ve bakım ürünleri yıllardır tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Syoss markası saç bakımına özen gösterenlerin alışkanlıklarını değiştirerek daha doğru daha etkili sonuçlar ortaya çıkarmalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir. 

Syoss Şampuan Çeşitleri

Syoss markası tüketicilere yüksek performans sağlayan ürünler sunmaktadır. Kolayca uygulanabilen ürünleri ile kullanıcılarda profesyonel bir deneyim sağlar. Markanın geliştirmiş olduğu ürünler farklı saç tipleri ve saç sorunlarına yönelik çözümler sunmayı amaçlar. Marka, her müşterisinin farklı bir beklenti içinde olduğunu bilerek ürün yelpazesini buna göre geniş tutar. Normal, yağlı, kuru fark etmeksizin her saç tipini beslemeye, canlandırmaya ve ışıltılı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Markanın zayıf, canlılığını yitirmiş, sönükleşmiş saçlara yönelik özel formüle ettiği saç bakım ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca aşırı işlem görmüş, boyalı saçlar için de yine saçları korumaya ve canlandırmaya yardımcı ürünleri bulunmaktadır. Syoss saç bakım ürünlerinde yapay renklendirici, mineral yağ, paraben, silikon gibi içeriklere yer verilmez. Saf formüllü alternatifleri ile saçlara doğal bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.   

Syoss markasının saç bakım ürün çeşitleri arasında şampuan, onarıcı bakım, nemlendirici olmak üzere üç ana kategori bulunur. Şampuan çeşitleri saçların saçları nazik bir şekilde temizlemeye, canlılığını yeniden kazandırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki doğal özler ve aminoasitler saçın doğal yapısını bozmadan temizlemeye ve canlandırmaya yardımcıdır. Syoss şampuan çeşitleri ıslak saça uygulandığı an köpürür ve saçlara hızlı bir şekilde yedirilir. Köpürme işleminden sonra masaj şeklinde nazikçe uygulanan şampuan ardından nazikçe durulanır ve geriye ışıltılı canlı bir görünüm bırakır. 

Markanın saç krem çeşitleri ise şampuanla beraber kombin bir şekilde kullanıldığında saçlardaki yıpranmaların önüne geçmeye ve saçın beslenmesine yardımcı olur. Syoss saç kremi çeşitleri saçın kaybettiği nemi hızlıca yeniden kazandırarak yıpranmış saçların onarılma sürecine destek verir. 

Syoss Pure Smooth Micellar Şampuan içerisindeki misel su sayesinde saçları ağırlaştırmadan bakım sağlamaya yardımcı olur. Hem saçı hem de saçlı deriyi nemlendirmeye, beslemeye katkı sağlar. Eğer saçta fazla yağ sorunu varsa sebum dengeleyici özelliği ile saçlardaki fazla yağı giderir, mat ve canlı bir görüntü ortaya çıkarır. Syoss Keratin Saç Köpüğü ise saçlarda 48 saate varan ekstra güçlü tutuş sağlar. Saçlarda arzu edilen şekli verirken aynı zamanda saçlara bakım sağlar. İçeriğindeki bileşenler sayesinde saçları güçlendirmeye ve parlaklık sağlamaya yardımcı olur.   

Syoss Oleo Çok Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan ise çok kuru ve yıpranmış saçların onarımına destek verir. Çevresel faktörlerden dolayı yıpranmış ve canlılığını yitirmiş saçlara eski ışıltısını yeniden kazandırmaya yardımcı olur. Saçları yoğun şekilde nemlendirmeye ve ışıl ışıl bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. 

Yağlı saçların en büyük problemlerinden bir tanesi de kepeklenmedir. Syoss Kepeğe Karşı Şampuan gözle görülen kepekleri ciddi oranda azaltmaya ve saçlarda 8 haftaya kadar kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Saçlara istediğiniz şekli vermeye yardımcı Syoss Style Plex Saç Köpüğü ise saçları kurutmaz ve tüm gün kalıcılığını korur. Saçta yapışkan his ya da kalıntı bırakmaz. Bu sayede hiçbir rahatsızlık vermez ve verilen şekli uzun süre korur. 

Syoss Saç Spreyi

Markanın saç spreyi ise uygulama anından itibaren saçlarda istenen şekli 48 saate kadar korumaya olanak sağlar. Saçları hiçbir şekilde kurutmaz. Vegan formüle sahip olan Syoss Pure Hold Saç Spreyi ekstra tutuş sağlar ve saçları kurutmadan arzu edilen şekli saatlerce muhafaza eder. 

Syoss Curl Me

Syoss saç bakım ürünleri hedefe yönelik işlem yapar. Saçın tipi ve ihtiyacı düşünülerek geliştirilmiştir. Örneğin keratin içerikli şampuan zayıf, ince telli ve canlılığını yitirmiş saçlara özel bir bakım sağlar. Saçların kökten uca beslenmesine, dolgunlaşmasına ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına olanak sağlar. Eğer bukleleri daha belirgin hale getirmek istiyorsanız markanın Syoss Curl Control saç köpüğünü deneyebilirsiniz. Hafif ve yumuşak bukleler sağlayan bu köpük bukleleri canlı ve belirgin hale getirmeye yardımcı olur. Ayrıca saçları şekillendirirken kullanılan fön makinesinin ısısına karşı da korumaya da yardımcı olur.   

Markanın ürün yelpazesi çok geniş olduğundan ötürü her saç tipi ve sorununa çözüm sunmaktadır. Saç tipi ve saç sorununu iyi belirledikten sonra markanın sizlere sunmuş olduğu çeşitlerden ihtiyacınıza ve saç tipinize en uygun olanını alarak ürünün etkilerinden faydalanabilirsiniz. Syoss şampuan, saç kremi, köpük, sprey çeşitleri hemen her bütçeye uygun seçeneklerle sunulmaktadır. 

Ürün kalitesi ile tüketicilerin beğenisini kazanmış olan, saç bakımında etkili sonuçları ile öne çıkan markalardan bir tanesi olan Syoss her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Syoss marka saç bakım ürünlerini sitemizde yakından inceleyerek saç tipiniz ve saç sorununuza en uygun ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

syoss
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun