Kozmela.com

T-BRUSH

T-Brush markasında 23 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

T-Brush Diş Macunu

Yeni nesil diş bakım ürünleriyle ağız bakım ve hijyende yeni yöntemler ortaya çıkaran T Brush 4 farklı aromadan oluşan macun tabletleri ile bu alanda farklı bir dönemi başlatan markadır. Her biri kendi alanında uzman bilim insanları ve Hacettepe Üniversitesinin katkıları ile diş bakımı üzerine 1,5 yıl süren araştırmalar neticesinde ağız sağlığı için en kaliteli ve doğal ürün marka altında formülize edilmiş oldu.

Özellikle salgın gibi durumlarda geleneksel diş macunlarının kullanılması aile içerisinde mikroorganizma ve bakteri paylaşımına neden olabildiğinden T Brush bu gibi ciddi riskleri ortadan kaldırma adına diş fırça ve macunu ile temasını ortadan kaldıran yenilikçi bir formüle imza atmıştır. Kişiye özel, T Brush doğal macun tabletleri aile arasında bakteri ya da mikroorganizma oluşumunu engellemeye yardımcı olarak ağız içerisinde etkili bir hijyen sağlıyor.

T Brush Diş Macunu

T Brush diş macunu tabletleri insanların kendi gereksinimini sağlarken gelecek nesillerin ihtiyaçlarından da ödün vermeden doğaya saygılı FSC ambalajıyla sunulmaktadır. Ürün kutuların hepsi %100 geri dönüşümlü malzemelerden üretilmektedir. Yaşanabilir bir dünya ve sürdürülebilir bir yaşam için karbon ayak izi minimum düzeylerde tutulmaktadır. T Brush üretim sürecinde tükenebilir enerji kaynakları dikkatli bir şekilde kullanılarak doğaya zarar vermeden aynı zamanda ekonomik büyümeyi destekleyen bir yöntem ile ilerlenmektedir.

Bu yenilikçi ürünler formüle edilirken ayarlanması oldukça zor olan doz miktarı da en uygun şekilde ayarlanmaktadır. T Brush diş macunu tabletleri her kullanım esnasında ihtiyaç duyulan içeriği sağlamaktadır. Böylece cam şişesindeki her bir tablette fırçalama esnasında ihtiyaç duyulan oran sağlanmış olmaktadır.

T Brush pratik kullanımı sayesinde sadece banyolarda değil, seyahatlerde de herkesin rahat bir şekilde taşıyabileceği ve kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

T-Brush Diş Macunu Tableti

T Brush ürünleri içerisinde florürlü ve florürsüz macun tableti olmak üzere 4 farklı aromada çeşit ürün sunulmaktadır. Kullanımda nanenin ferahlığı nefese karışmakta, portakalın eşsiz tadı damakta kalmaktadır. İçeriğindeki Activated Charcoal’un beyazlığı dişlere ve dolayısıyla gülüşlere yansımaktadır.

Bunlarla beraber 6 yaş ve üzeri çocuklar için özel geliştirilmiş çilek aromalı macun tabletleri de yer alıyor. Bu tabletler çocuklara diş fırçalama alışkanlığını aşılarken çok daha eğlenceli hale getiriyor. Doğal diş macunu tabletleri hiçbir zararlı kimyevi içeriğe sahip olmadığından zararlı madde emilimi söz konusu olmaz. T Brush ile ağız bakımı çok daha keyifli hale gelir.

T Brush diş macunu tabletleri içerisinde kullanılan hammaddeler Avrupa’da bulunan ve hem ilaç hem de kozmetik sektörünün lider firmalarından temin edilmektedir. T Brush tabletler glüten, SLS gibi zararlı kimyasallar içermemektedir.

T Brush hayvanlar üzerinde deney yapılmadan üretilmekle beraber içeriğinde hayvansal DNA da barındırmaz. GMP sertifikalı fabrikada üretimler gerçekleştirilir. Bu sebeple T Brush vegan diş macunu tabletidir. Bununla beraber özel geliştirilmiş efevesan özelliği vardır ve diş macunu tableti doğal köpüklenme sağlamaktadır. Bu sayede ağızda ferahlık, ipeksi hoş bir tat bırakmaktadır. Geliştirilen bu diş macunu tabletlerine “Paylaşımlık Diş Macunu” denmektedir.

T Brush Nasıl Kullanılır?

T Brush diş macunu tabletlerinin kullanımı da oldukça pratiktir. Paketten çıkarılan 1 adet T Brush diş macunu tableti ağza alınır. Arka dişler yardımı ile iyice parçalanır. Efervesan özelliği olduğundan sadece saniyeler içerisinde doğal köpüklenme oluşur. Ardından iki dakika boyunca dişler fırçalanır. Ardından su ile durulamak yeterlidir. Kullanımı bu kadar basittir. “Parçala-fırçala” şeklinde uygulaması ile diş fırçalamayı pratik hale getirmekle kalmıyor geleneksel diş fırçalama stilindeki olası mikrobik riskleri de ortadan kaldırmış oluyor.  

T Brush diş macunu tableti çeşitlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz!

T-Brush
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun