Kozmela.com

Tabac Ürünleri ve Fiyatları

Deodorant çeşitleri ile bilinen Tabac markası Alman Maurer & Wirtz firmasına ait bir markadır. Ayrıca erkek tıraş bakım ve losyon çeşitlerinde de global anlamda tanınan ve sevilen bir markadır. 1990'da kurulmuş olan Mäurer & Wirtz temelde Dalli Group'un bir yan kuruluşudur. Firma Hermann Wirtz tarafından kurulmuştur. Kendisi şirketin CEO'sudur. Hem genel merkezi hem de üretim tesisi, 400 çalışanı ile Aachen şehri yakınlarındaki Stolberg kasabasında yer almaktadır. Ana pazar satış alanları arasında Almanya ile birlikte Hollanda, Belçika, Avusturya, Lüksenburg ve İsviçre yer alır. 

Tabak Parfüm & Deodorant

Markanın erkekler için oldukça popüler parfüm ve deodorant çeşitleri bulunmaktadır. Erkek cilt bakımında da geniş bir ürün yelpazesi bulunan marka kalıcı ve bir o kadar etkileyici kokuya sahip parfümleri ile erkeklerin favorisidir. Markanın sofistike kokusu fark edilmeyi sağlarken tüm gün etkisini korur. Parfümler cilde ya da kıyafete uygulandığında anında etkisini ortama yayar, duyulara hitap eder. Tabak parfüm çeşitleri etkileyici, farklı notaları ile ön plana çıkara. Modern, şehirli erkeğin imajını en iyi şekilde yansıtır. 

Tabac Original Parfüm

Tabac markasının tüm parfüm, deodorant ve kişisel bakım ürünlerini sitemizde orijinal olarak bulabilirsiniz. Tabac Original Deodorant Roll-on’dur. Cildi rahatlatmaya ve kötü koku oluşumunu engellemeye yardımcı olan deodorant roll-on kolay kullanımı ile oldukça pratiktir. Duş sonrası sabahları temiz koltuk altına uygulandığında anında etkisini gösterir. Cildin nefes almasını engellemeden ter kokusunu bastırmaya olanak sağlar. Ayrıca koltuk altına gün boyunca ferahlık sağlamaya yardımcı olur.

Tabac EDC Erkek Parfümü ise hoş ve cazibeli kokusunu cilde yayar. Gün boyu etkisini korur ve çevrede fark edilmeyi sağlar. Duyulara en iyi şekilde hitap eder. Yoğun ama taze esanslara sahiptir. Aldehitler, lavanta, limon, bergamot, neroli gibi birbirinden değerli içeriklerle cildi sarar, tazelik kazanmasına yardımcı olur. Tabac Man Gravity Erkek Deo Stick ise taze ve serin etkisi ile cilde hoş koku verirken kötü koku oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Tabac Parfüm Fiyatları

Tabac markası kalitesi ile yıllardır tüketicilerin favorisidir. Bu anlamda Tubac cilt bakım ürünleri, parfüm ve deodorantlardaki fiyatlara bakıldığında kaliteli ile doğru orantıda olduğu görülebilir. Tabac her ürünü özenli bir çalışma sonucu ortaya çıkmıştır. Bu anlamda alacağınız ürünün kalitesini kullanmaya başlar başlamaz anlayabilirsiniz. Tabac ürünlerindeki fiyatlar birbirinden farklılık gösterir. Alacağınız bir parfümün ebadı, içeriği fiyat üzerinde etkili olmaktadır. Ancak alacağınız parfümü uzun süreli kullanacağınız ve etkisini her an görebileceğiniz için maliyetinin hakkını her daim veren bir ürün olacaktır.

Tabac ürünlerinin içeriklerini ve fiyatlarını sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun