Kozmela.com

TAB İlaç Gıda Takviyesi Çeşitleri

Aytekin Pahsa tarafında Şubat-2011 tarihinde kurulmuş olan TAB İlaç ve Sağlık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. Ağustos-2015'ten itibaren ise TAB İlaç Sanayi A.Ş olmuş ve o günden beri faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. TAB ilaç tüm ürünleri Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı onaylı olmakla beraber hedefi sağlıkta kaliteyi artırmak ve insanlara bu anlamda güvenilir ürünler sunmak olmuştur. Bünyesinde bulunan her biri alanında uzman kişilerle besin destek ürünlerinde içeriğinden üretim kalitesine kadar her adımda titiz ve özenli bir çalışma ortaya koymaktadır.

Ana prensibi GMP koşullarında üretim yaparken üretimin her aşamasında kaliteden taviz vermeden ürünlerini tüketiciye ulaştırmaktır. TAB ilaç, patentli ve kaliteli hammaddeler ile dünya standartlarına uygun gelişmeleri Türkiye’deki kullanıcılarına taşımaktadır. Bunu yaparken zaten bir hekim firması olması nedeni ile hekim bakış açısı ile hastaların ihtiyaçları ile doğru orantılı ürün planlaması yapmakta ve bu anlamda sağlam adımlar atmaktadır.

TAB İlaç, insanlarla buluşturduğu ürünlerinde kalite standartlarından hiçbir şekilde taviz vermemektedir. HACCP, GMP ve benzeri pek çok kalite standardını elinde bulundurmakta ve buna göre üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firma olarak amacı sektörde en iyi ve en kaliteliyi sunarak ülkede birince dünya genelinde ise öncü firmalar arasında kendisine yer bulmaktır. Bilgi ve emek hiçbir zaman göz ardı edilemez mottosu ile yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ürettiği doğal içerikli ürünler arasında omega-3, vitamin ve mineraller, eklem sağlığı ürünleri, bitkisel kaynaklı ürünler ve biyosidal gibi ürünler yer almaktadır. İnsan vücudu ancak gerekli vitamin ve minerallerin sağlanması ile yaşam içerisinde kendisini sağlıklı bir şekilde idame ettirebilir. Bu takviye gıdalar ile insanlarda eksik ve sağlaması güç olan bileşenleri vücuda kazandırmaya destek verilmektedir.

Konu insan sağlığı ve yaşam kalitesi olduğu için tüm çalışmalarını büyük bir titizlik ve özen içerisinde geçiren bir firma olan TAB İlaç, ülkeye ve insanlarına en yeni ve en güvenilir ürünleri sunarak sağlık açısından en iyi ve güvenilir katkıyı sağlamak istemektedir. Çevreye, insana ve doğaya saygılı ürünler üreten firma

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun