Kozmela.com

TALA

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Tala

Ankara’da faaliyet gösteren Mucize Ürünler Tic. LTD. Şti. kurulduğu günden bu yana doğal kozmetik ürünlerini online satış şeklinde insanlara ulaştırmaktadır. Saç bakım ürünlerinden tüy dökücü ürünlere, salyangoz kremlerine kadar pek çok farklı içerikli ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Markanın sunduğu ürünlerden bir tanesi de doğal ve etkili içeriği ile karınca yağı yumurtasıdır. Tüy dökücü özelliği ile bilinen Tala karınca yumurtası yağı pratik kullanımı ile de insanların tercihi olmaktadır.

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın pek çok yolu bulunuyor. Ancak insanlar bu konuda acısız ve rahat yöntemleri tercih etmek isteyebiliyorlar. Özellikle doğal içerikli ürünlere son yıllarda çok büyük yönelim olduğundan tüy dökme yöntemi olarak da doğal ürünlerin tercihi söz konusu olabiliyor. Tala karınca yumurtası yağı acısız ve etkili bir yöntem olarak bilinmektedir. Karınca yumurtasında bulunan yağ acısız bir epilasyon uygulamaya yardımcı oluyor.

Tala karınca yumurtası yağı sadece istenmeyen tüylerin acısız bir şekilde alınmasına yardımcı olmuyor aynı zamanda uygulanan bölgenin nemlenmesine de katkı sağlamaktadır. Nemlendirici özelliği sayesinde uygulama esnasında ve sonrasında cildin canlı ve taze görünmesine yardımcı oluyor. Ağda yapılan bölgede hiçbir şekilde kararma gibi bir duruma sebebiyet vermemektedir. Tam tersi cilde aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırmaya destek sağlıyor. Zaten doğal özellikte olmasının en büyük avantajlarından bir tanesi de bu özellik olarak öne çıkmaktadır.

Tüylü olan bölgede ağda veya epilasyon sonrasında karınca yumurtası yağı uygulanmaktadır. Deriye iyice yedirilecek olan bu yağ ortalama 5-10 dakika kadar kalmalıdır. Tüyleri alınmış bölgede tüylerin yeniden çıkmasını yavaşlatacak olan bu yağ ile uzun süre tüy derdi diye bir şey olmayacak. Doğal bir ürün olduğundan ötürü hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına uygun olarak görülmektedir.

Bu yağın işlevsel olduğunu ise Alman Bağımsız Laboratuvar Dermatest tarafından yapılan testler ile ortaya konmuştur. Yapılan testler neticesinde tüylerde %89 oranında azalma söz konusu olmuştur. Tüy çapında azalma ve tüy uzunluğunda azalma gibi sonuçlar da yine bu testler neticesinde ortaya konmuştur. Tala karınca yağı yumurtası özellikle düzenli kullanıldığı takdirde tüy görünüm ve sıklığında ciddi bir azalmaya katkı sağlamaktadır.

Eğer tüylerden kurtulma adına doğal ve etkili bir destek arıyorsanız Tala karınca yumurtası yağını siz de deneyebilirsiniz. Tala tüy azalmasına yardımcı karınca yağını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi online olarak verebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile ürününüz hızlı kargo imkânı ile anında kapınızda!  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun