TALYA

Talya markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Talya

Talya Bitkisel, 2003 yılında Antalya'da kurulmuştur. Uçucu (esansiyel) ve sabit (soğuk sıkım)  yağların üretimiyle işe başlayan firma "Doğanın Uyanışı" sloganıyla yola çıkmıştır.

Talya Bitkisel, kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge ekibi ile birlikte yeni ürünlerini de piyasaya sürerek sektörün öncülerinden oldu. Daha sonra ürün gamını genişleten Talya Bitkisel uçucu (esansiyel) ve sabit (soğuk sıkım)  yağların yanı sıra bitkisel ekstraklar, doğal kozmetik ürünleri ve gıda takviyeleri üretimine başladı ve sektöre hem tamamlanmış ürün hem de hammadde üreterek giriş yaptı. Ayrıca yurt içi ve yurt dışından gelen talepler doğrultusunda özel markalar için ürün geliştirip kalite standartlarına uygun üretim yaparak müşteri profilini geliştirdi ve ihracat potansiyelini yükseltti.

Tüm bunların yanında 2016 yılında Amerika’da Talya Herbal LLC şirketini kurarak satış operasyonlarının çok yönlü devam etmesi sağlandı.

Her geçen gün gelişmeye devam eden Talya Bitkisel, Türkiye’de 23.000’den fazla eczanede, büyük marketlerde, doğal ürün mağazalarında ve dünya üzerinde 25 ülkede satışı yapılan güvenilir bir marka olmayı başarmıştır. 

Talya
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun