Kozmela.com

The NewLab. Cilt Bakım Ürünleri

Yıllardır kimyager, biyolog, biyokimya ve genetik mühendisliği alanında çalışan 12 kişilik uzman bir ekip tarafından kurulan The NewLab ilk olarak çözüm odaklı bir laboratuvar geliştirme amacıyla doğmuştur. Ürünlerinde her daim etkisi kanıtlanmış aktifler kullanmakta ve bu anlamda özenli çalışmalara imza atmaktadır. Hedefi daima %100 sonuç sağlayan ürünler olmuştur. The NewLab amacı maliyeti düşürmek için gereksiz içerikleri çıkarmak ve bunun yerine yüksek performans sağlayan formülleri bir araya getirmek olmuştur.

The NewLab her şeyden önce geniş kitlelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hareket etmektedir. Bu anlamda da fiyatları ona göre şekillendirmektedir. Etkisi kanıtlanmış klinik teknolojiler ile sonuç odaklı hedeflerle ilerleyen firma yaratıcı, dürüst ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara imza atmaktadır.

The New Lab Hyaluronic Acid   

The Newlab serum çeşitleri cilt problemlerini en aza indirmeyi hedeflemektedir. Hyaluronik Asit Serum ise cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek ciltte daha dolgun, canlı ve genç bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Hyaluronik asit molekülleri cilde nüfuz ederek ciltteki nem kaybını telafi etmeye ve nemi hapsetmeye yardımcı olur. Ciltte daha dolgun bir görünüm sağlamayı hedefler. Cildi günlük çevresel faktörlerin etkilerinden iyi şekilde korumaya yardımcı olur. Cansız, donuk cilde renk kazandırmaya, daha canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. 

The NewLab Yaşlanma Karşıtı Retinol Serum ise cildin olgunlaşma sürecini en aza indirmeye yardımcı olur. Özellikle güneşin ciltte ortaya çıkarttığı yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye destek olur. Cilt üzerinde ortaya çıkan kırmızı nokta, ince çizgi gibi görünümleri en aza indirmeyi hedefler. İçeriğindeki yoğun bileşenler sayesinde cilt üzerindeki pürüzleri gidermeye, daha taze ve sağlıklı bir görünüm sağlamaya katkı sağlar. Ciltte zamanla ortaya çıkan esneklik kaybını önlemeye ve cildin toparlanma sürecini hızlandırmaya destek verir.

Yaşlılık belirtilerinin en çok kendisini gösterdiği göz çevresinin bakımı için özel olarak geliştirilmiş The Newlab Aydınlatıcı Göz Çevresi Serumu özellikle çevresel faktörlerin neden olduğu ince çizgi oluşumunu en aza indirmeyi hedefler. Göz çevresinde oluşan mimik çizgileri özellikle nem kaybı ile kendisini belli eden yaşlanma belirtileri ancak etkili içeriği ile bir serum desteği ile en aza indirilebilir. The NewLab Aydınlatıcı Göz Çevresi Serumu yeşil çay özü içeriği ile cilde canlılık sağlamaya yardımcı olur. Oftalmolojik olarak test edilmiş olan serum ayrıca ton dengesizliğini de gidermeye yardımcı olur. Göz çevresinde daha dengeli, homojen bir görünüm ortaya çıkarmaya katkı sağlar.

Yağlı ciltleri nemlendirmeye yardımcı olan The NewLab Yağlı Ciltler İçin Yüz Temizleyici bitkisel içerikler ve salisilik asit ile güçlendirilmiştir. Ölü derileri, yağ ve kiri ciltten söküp atmaya yardımcı olur. TheNewLab temizleyici Cildin temizlenmesine yardımcı olurken nem dengesini de sağlayarak daha canlı ve aydınlık bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olur. 

The NewLab her cilt tipi için geliştirdiği cilt bakım ürünleri ile ülkemizde en sık tercih edilen markalardan bir tanesidir. Markanın ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Ayrıca en uygun ödeme seçenekleri ile dilediğiniz ürünü anında sepetinize ekleyebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun