Kozmela.com

The Noue Ürünleri

2010 senesinde kurulan Lavin Shop kişisel bakım ve kozmetik sektöründe yenilikçi, kaliteli ürünleri ile öne çıkmaktadır. İstanbul’da kurulmuş olan firmanın sahibi Ali Mustafa Keleş’tir. İş ortakları, tedarikçileri ve müşterileri ile birlikte büyüme prensibini kendisine ilke edinmiş olan firma Hem topluma, hem çevreye hem de ekonomiye faydalı olma anlayışı ile yıllardır çizgisinden taviz vermeden ilerleyen Keleş Group bu anlam insanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam etmektedir. 

Dünya trendlerini ve teknolojiyi yakından takip eden firma uzman kadrosu, donanımlı tesisleri ile bugün çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Ar-Ge yatırımlarına önemli bir bütçe ayıran firma ürünlerini sürekli çeşitlendirerek ve yenilenerek sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. 

Keleş Group ürün temini konusunda incelikli çalışmalar yürütmekle beraber lojistik kabiliyetinin üst düzeylerde olması sebebi ile müşterilerine güven veren bir firmadır. Müşteri memnuniyetini temel alan çalışma anlayışı ile uzun soluklu ticari hayatını sürdüren firma ihracatta olduğu gibi ülkemizdeki yatırımlarına da devam etmektedir. Keleş Group, kendi satış ağını profesyonel bir şekilde kurmuş olup bünyesindeki önemli markaları önemli noktalarda toptancılarla ve dolayısıyla tüketicilerle buluşturmaktadır.  

Keleş Group ürün yelpazesi içerisinde doğal cilt ve vücut bakım ürünleri ile saç şekillendiriciler, saç bakım ürünleri, krem ve losyonlar bulunmaktadır. Tüm bu ürünlere ek olarak kişisel bakım kategorisinde Ar-Ge çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte ve pek çok yeni ürünü bünyesine katmaktadır. Firmanın ürünleri Sağlık Bakanlığı kriterleri doğrultusunda müşterilerin talep ve beklentilerine yönelik ürünlerini geliştirmektedir.  

The Noue Kaş Şekillendirici

Alın kemiği ile göz çukuru arasında bulunan kaş dediğimiz kıllar kişiye estetik bir görünüm kazandıran yegane unsurlardır. Gözlerin üstten korunmasına da yardımcı olan kaşlar ayrıca sevinç, kızgınlık gibi duyguların ifade edilmesinde de rol oynarlar. Kaşların bu gibi farklı işlevleri bulunsa da estetik anlamda bir tamamlayıcı olduğunun da altını çizmek gerekir. Kaşlar kalın ve kısa kıllardır. Ancak herkesin kaş tipi birbirinden farklı olabilir. Özellikle makyaj yapan kadınlarda kaş bakımının ayrı, özel bir yeri vardır. 

Kaşların şekilli, bakımlı olması genel anlamda yüz estetiği için önemlidir. Kaşların daha şekilli ve bakımlı olması için ise kaş şekillendiriciler sıklıkla kullanılmaktadır. Özel formüle sahip The Noue kaş şekillendiriciler kaşların arzu edilen şekilde sabit kalmasına yardımcı olur. Bu özel formül kaşlarda 48 saate kadar tutuculuk sağlar. The Noue özel formülü kaşlarda hiçbir yapaylık hissettirmez. Dışarıdan bakıldığında doğal bir şekle sahip olmasına yardımcı olur. 

The Noue kaş şekillendiriciler suya dayanıklı bir formüle sahiptir. Bu anlamda yağmur gibi kar gibi çevresel faktörlerden etkilenmeden uzun süre kalıcılığını korur. The Noue kaş şekillendiriciler ile daha estetik, göz ve kirpiklerle daha uyumlu bir kaş görünümü yakalamak mümkündür. The Nouse kaş şekillendirici fırçası ile kullanılır. Ufak, ergonomik fırçası ile üründen bir miktar almak ve kaşlara nazikçe uygulayıp şekil vermek yeterli olmaktadır.   

The Noue Şampuan

The Nouse markasının tıpkı kaş şekillendiriciler gibi saç bakımı için de farklı ürünleri bulunmaktadır. Markanın keratin şampuan, keratin bakım sütü, tuzsuz şampuan, argan şampuan ve saç maskesi gibi ürünleri tüketiciler tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. The Noue Keratin Şampuan saçı çevresel faktörlere karşı en iyi şekilde korumaya destek olur. Ayrıca nemini kaybetmiş saça nem desteği sağlar ve daha canlı, daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

The Noue Keratin Bakım Sütü ise saçın beslenmesine yardımcı olur daha parlak, ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasına katkı sağlar. The Noue Tuzsuz Şampuan saçı temizlemenin yanı sıra saça nem desteği vermektedir. The Noue Argan Şampuan ise argan formülü ile boyalı, yıpranmış, kuru saçların bakımında etkilidir. Saçları yeniden canlandırmaya yardımcı olur. Mat, cansız saçlar etkili bir bakım ile daha ışıltılı bir görünüme kavuşurlar. The Noue Saç Maskesi saçlar için oldukça faydalı olduğu bilinen zeytinyağı ile güçlendirilmiştir. Yıpranmış saçları toparlama, onarım sürecine katkı sağlamaya ve canlandırmaya yardımcı olmaktadır.

Bunların yanı sıra markanın ele-ayak peelingi, kirpik bakım serumu gibi ürünleri de bulunmaktadır. Birbirinden farklı, hedefe yönelik ve ihtiyacı en iyi şekilde karşılayan The Noue ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilir dilediğiniz ürünü online olarak tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz.

The Noue
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun