Kozmela.com

THE SOAP FACTORY

The Soap Factory markasında 52 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

The Soap Factory Doğal Bakım Ürünleri

Arnas Ailesi tarafından kurulan ve asırlardır Türkiye’de tarımsal üretim yapan firma bitkisel, doğal içerikli kişisel bakım ve kozmetik ürünler üretmekte ve bu ürünleri insanlara sunmaktadır. Firma, %100 doğal içeriklere sahip bitkisel sabunlar ile etkili bir temizlik sunuyor. Bu bitkisel sabunlar doğada bulunan minerallerin en saf hali ile formulize ediliyor. İçeriğindeki en önemli doğal bileşenlerden bir tanesi de altın sıvı olarak bilinen sızma zeytinyağıdır. Soğuk preslenmiş doğal sızma zeytinyağının faydalarını cilde taşımaktadır.

El işçiliği ile hazırlanan sabunlar geleneksel bakır kazanlarda üretilmektedir. Firma, üretim aşamasının her ayağında doğaya saygılı, çevreye duyarlı bir şekilde hareket etmektedir. Ürettiği özel sabunların içeriğinde bıttım, frankincense, argan yağı, defne ve zeytinyağı gibi doğal bitkisel içeriklerden faydalanmaktadır. Firma şu anda sadece Türkiye’de değil global pazarda bu doğal içerikli sabunlarını insanlarla buluşturmakta ve onlara doğadan gelen etkili temizlik ve bakımı sunmaktadır.

The Soap Factory markası altında pek çok sabun serisi bulunmaktadır. Bunlar arasında ipek serisi, klasik seri, gliserinli seri, doğal kabak lifli seri, artizan seri ile doğal banyo tuzları ve Hindistan cevizi yağı bulunmaktadır. Soğuk pres yöntemi ile üretilen sabunlar saf zeytinyağına doğal yağlar eklenerek formüle edilmektedir.

The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı

Cilt ve saça pek çok faydası bilinen Hindistan cevizi yağı laurik asit ve antioksidan polifenoller açısından oldukça zengindir. Bu içerikler ancak anne sütünde bol miktarda bulunduğundan zengin bir doğal içeriğe sahip olduğunu söylemek mümkündür. Hindistan cevizi yağı doğal, yenilebilir %100 saf bir yağdır. Hindistan cevizi yağının en önemli faydalarından bir tanesi etkili bir nemlendirici olmasıdır. Ciltte pürüzsüz bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcıdır. Kuru cilde sahip kişiler tarafından sıklıkla nemlendirici etkisinden dolayı tercih edilir.

The Soap Factory Eşek Sütü Sabunu

Cildi nemlendirmeye ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı bu sabun hassas ve kuru cilt bakımında oldukça kullanışlıdır. İçeriğindeki eşek sütü cilde aydınlık, canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Kleopatra’nın güzellik sırlarından bir tanesi olduğu düşünülen eşek sütünü içeren bu sabun cildi çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden korumaya ve yaşlılık belirtilerini azaltmaya da katkı sağlar. Ciltteki ince çizgi görünümünün azalmasına katkıda bulunur.

The Soap Factory markasının tüm ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun