Kozmela.com

TİAM

Tiam markasında 3 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Tiam Cilt Bakım Ürünleri

Kore kozmetiği günümüzde oldukça büyük bir yükselişte. Birbirinden popüler markalar özellikle etkili içerik ve formülleri ile tüketicilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyorlar. Pek çok popüler Kore markası bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de yine Kore’den çıkan Cosrx markasının kardeşi olarak da bilinen Tiam’dır. Tiam cilt bakımında etkili içerikler üreten ve sadece ülkemizde değil tüm dünyada büyük ilgi gören bir markadır.   

Markanın anlamı bir kişiyi ilk gördüğünde gözde ortaya çıkan pırıltıdır. Doğal ve güvenilir içeriklerle formüle edilen Tiam ürünleri cilt bakımında fark yaratmaktadır. Kore kozmetiğinin güvenilir markası Tiam, vegan içeriklere önem vermekle beraber ürünlerini hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde test etmemektedir. Bu anlamda da tüketicilere güven duygusu vermektedir.  

Markanın tonik, serum, krem, losyon gibi pek çok ürünü bulunmaktadır. Bu ürünlerin hepsi farklı bir amaca hizmet eder. Örneğin Tiam Pore Minimizing 21 Serum aşırı sebum üretiminin önüne geçmeye ölü hücre ve kirleri temizlemeye yardımcı olur. Ayrıca ciltteki siyah nokta görünümünü de gidermeye katkı sağlar. Tiam AC Fighting AHA BHA PHA Tonik ise üçlü asit formülü ile ciltteki ölü hücreleri temizlemeye yardımcıdır. Ciltteki yağ ve suyu dengelemeye yardımcı olur. Bu sayede cilt sağlığını da destekler. 

Bir diğer ürün olan Tiam AC Fighting Spot Rx Krem aknelere karşı üretilmiştir. Mevcut akneleri küçültmeye yardımcı olurken cilt üzerindeki ton dengesizliğini gidermeye katkı sağlar. Hücre yenilenmesini destekler ve yine cilt sağlına katkıda bulunur. Tiam Snail & Azulene Düşük Ph Temizleyici ise cildin doğal nem bariyerini desteklemeye pH dengesini korumaya yardımcı olur. Ayrıca cildin aşırı derecede kurumasının da önüne geçer. Ciltte kurumaya bağlı gerginliği azaltmaya, cildin pürüzsüz ve nemli kalmasına katkı verir. 

TIAM Vita B3

Tiam Vita B3 Mist Tonik özellikle dengesiz cilt tonu sorunundan dert yananları kurtaracak düzeyde bir içeriğe sahiptir. Cilt üzerindeki akne görünümünü gidermeye ve akneden dolayı ortaya çıkabilecek iz görünümünü gidererek eşit bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olur. Bununla beraber tonik cildi güçlendirmeye de yardımcıdır. Nemlendirici özelliğe sahiptir ve bu özelliği ile aktif bileşenlerin daha hızlı nüfuz etmesine katkı verir. Nazik ve hafif bir formüle sahiptir. Cilt dokusunun iyileşme sürecine de destek olur.

Akne görünümünü gidermeye yardımcı olan bir diğer ürün Tiam Sivilce Karşıtı Vücut Losyonudur. Aknenin sıklıkla görüldüğü boyun, göğüs, sırt ve kol gibi bölgelere bakım sağlayarak izleri temizlemeye yardımcı olur. Ciltteki fazla yağlanmayı gidermeye, cildi yatıştırmaya destek verir. Cilt düzensizliğini gidermeye ve daha eşit bir ton sağlamaya yardımcıdır. 

Kore’nin son yıllarda cilt bakım ürünlerindeki başarılı markalarından bir tanesi olan Tiam hem yurtdışında hem de ülkemizde büyük bir ilgi görmüştür. Özellikle doğal bileşenleri ile öne çıkan marka cilt problemlerine doğal içerikli ürünlerle çözüm bulmaya çalışmaktadır. Herhangi bir yan etkis bulunmayan ürünlerin tam içeriklerini de ürünlerin açıklamalarında görmek mümkündür. 

Özellikle akne ve cilt tonu dengesizliği gibi durumların üstesinden gelme adına Tiam’ın serum ve tonikleri oldukça etkilidir. Kuru ciltler için doğal bir nemlendirme sağlamaya yardımcı ürünleri de bulunan marka bu tipteki pek çok cilt sorununda insanlara yardımcı olmaktadır.

Kore’nin sevilen cilt bakım markalarından Tiam ürünlerini sitemizde yakından inceleyerek dilediğiniz ürünü online olarak sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun