Kozmela.com

TIRAŞ LOSYONLARI VE KOLONYALARI

Tıraş Losyonları ve Kolonyaları kategorisinde 30 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Arko Traş Kolonyası Black 200ml Arko Traş Kolonyası Black 200ml 97,00 TL 77,60 TL %20
İNDİRİM
Sepete Ekle

Tıraş Losyonları ve Kolonyaları

Erkeklerin en önemli rutinlerinden bir tanesi tıraş olmaktır. İster jiletle ister makine ile kısaca hangi ekipmanla tıraş olunursa olsun tıraş sonrasında cilde iyi bir bakım yapmak gerekir. Şayet cilde tıraş sonrası bakım yapılmaz ise ciltte kuruluk, tahriş ve hatta egzama gibi cilt problemleri görülebilir. Bunun sebebi ise hayli basittir.

Tıraş dediğimiz uygulama sakalları cilde en yakın olan bölgeden kesme işlemidir. Bu nedenle ister tek bıçaklı bir tıraş bıçağı ister ustura ister jilet ister tıraş makinesi hiç fark etmez. Hepsinde de tıraş sonrası belirli bir hassasiyet oluşur. Bu hassasiyet jiletin cildin üst katmanını kazıması ile de ortaya çıkabilir makinenin cildi kurutması ile de. Dolayısıyla cilt için mutlaka bir bakım rutini sağlamak gerekiyor.  

Cilde tıraş sonrası nemini geri sağlamak ve enfeksiyonlardan korumak için yardımcı olacak pek çok ürün kullanılabilir. Bu ürünler daha çok tıraş losyonları ve kolonyalarıdır. Erkek bakım ürünleri konusunda geniş ürün yelpazesine sahip pek çok marka bulunuyor. Bu güvenilir markalar cildi destekleyen ve tıraş sonrası rahatlamasına yardımcı olan ürünler ile erkeklerin büyük bir ihtiyacını karşılıyor.

Erkek cildine özel formül ile üretilmiş olan tıraş losyonları bıçağın cilde temas etmesinden sonra cilt üzerinde oluşabilecek ufak kesikleri alkol ile yakarak tamir etmeye yardımcı olurlar. Hem tıraş losyonları hem de tıraş kolonyaları erkeklerin yüz bakımını kusursuz bir şekilde tamamlamalarına yardımcı oluyor. Erkekler, kadınlar gibi her bölge için ayrı bir ürüne ihtiyaç duymaz. Bıyık ve sakallarının hızlı ve düzenli uzaması için bir tür bakıma ihtiyaç duyarlar.

Pek çok markanın sunduğu bu özel bakım ürünleri ise bu ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Markaların sunduğu tıraş losyon ve kolonyaları cilde zarar vermeden tıraş sonrası etkili bir bakım sağlamaya yardımcı olurlar. Cilde zarar vermemesinin sebebi ise içeriğindeki etken maddelerdir. Bu tip güvenilir markaların sunduğu ürünler dermatolojik testlerden geçmiş, katıldığı testlerden onay almıştır. Cildi hassas ve alerjik reaksiyonlara açık kişiler için de farklı çeşitleri yer almaktadır. İçeriğinde hem alkol olan hem de olmayan pek çok tıraş sonrası bakım ürününden bahsetmek mümkündür.

Tıraş losyon ve kolonya markalarının sunduğu ürün çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun