Kozmela.com

TIRAŞ SONRASI BAKIM

Tıraş Sonrası Bakım kategorisinde 34 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Tıraş Sonrası Bakım

Tıraş olduktan sonra cildinizin rahatlamasına ve nemlendirilmesine yardımcı olmak için hazırlanan tıraş sonrası bakım ürünlerinin tüm çeşitlerini Kozmela’da bularak inceleyebilirsiniz.

Ciltte yaşanan tahriş hissi hemen hemen her erkeği rahatsız etmektedir. Özellikle her gün tıraş olan erkeklerde bu sorun ile sık sık karşılaşılmaktadır. Tıraş sonrası bakım ürünleri cildinizi nemlendirip, serinleterek cildinizin tahriş hissini aza indirmeye yardımcı olur.

Pek çok çeşidi bulunan ürünlerin tüm çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınız olan doğru ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Tıraş Sonrası Bakım Ürünleri

Tıraş sonrası bakım için kullanabileceğiniz krem, losyon, kolonya, balsam gibi ürünler bulunmaktadır.

Tıraş sonrası kolonyalar; cildinizde ferahlık hissi yaratmaya yardımcıdır. Gün boyu cildinize etki ederek, cildinizi nemlendirmeye yardımcı olur. Kısa süreli etki sağlayan tıraş kolonyaları cildinizde serinlik hissi sağlarlar.

Tıraş sonrası balsam; yoğun yapısı ile cildinizi nemlendirmeye destekçidir. Cildinizde nem problemi yaşıyorsanız tıraş sonrası balsamlar ile tıraş sonrası cilt bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tıraş sonrası losyonlar ise ciltte rahatlatıcı ve serinletici etki sunmaya yardımcı olur. Hoş kokuları ile hazırlanan ürünler cildinizde hoş bir koku kalmasına da destekçidir.

 

Tıraş Sonrası Bakım
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun