Kozmela.com

TIRNAK KALEMİ

Tırnak Kalemi kategorisinde 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Tırnak Kalemi

Sürekli göz önünde bulunan ellerimizin görüntüsü ve bakımı bizler için oldukça önemlidir. Tırnaklarımızın temiz ve güzel gözükmesi için birçok işlem uygulamaktayız ancak oje, törpüleme gibi işlemler bazen tırnağa zarar verebilmekte, beyazlığını kaybettirmektedir.

Tırnakların beyaz görüntüsüne kavuşmasına yardımcı olan ürünlerden biri de tırnak kalemleridir.

Pratik uygulama sağlayan bu ürün hızlıca sonuç verir. Tırnak uçlarındaki sararmış görüntüyü gidermek için tırnak kalemini tırnağın iç kısmına uygulayabilirsiniz. Bu sayede tırnaklar daha beyaz gözükür. Uzayan tırnak uçlarınıza uygulayarak daha sağlıklı ve güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Saatlerinizi harcamadan bakımlı el ve tırnaklara sahip olabilirsiniz. Bunun için Essence Oje Düzeltici Kalem'i kullanabilirsiniz. Geniş fırçası ile kolay uygulama yapmanıza olanak sağlarken parlak formülü ile tırnaklarınıza hoş bir görünüm kazandırır.

Tırnak kalemleri arasında bir de French görünüm elde etmek için kullanılanlar vardır. French manükir, temiz tırnak üzerine, sadece tırnağın ucuna incecik sürülen beyaz şerit uygulamasına denir. Özellikle gelinlerin düğün günlerinde tercih ettiği bu görünüm tırnakları hoş ve bakımlı göstermektedir. Her kıyafet rengine uyabilen bu tırnak görünümünü kolaylıkla yapabilmeniz için French kalemleri mevcuttur. Bu kalem ile tırnak ucunuza istediğiniz kalınlıkta beyaz çizgi çekebilirsiniz. Promani French Manikur Kalemi'nin ince fırçası sayesine daha nizami görünümler elde etmeniz mümkün. Kolay ve pratik uygulama saplayan french uygulamasını Promani kalem ile yapabilirsiniz.

Tüm tırnak kalemlerine Kozmela'dan hızlı ve güvenilir şekilde ulaşabilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun