Kozmela.com

TIRNAK MAKASI

Tırnak Makası kategorisinde 31 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Tırnak Bakımı Ürünleri

Tırnaklarınızı kesmenize ve şekillendirmenize yardımcı olan tırnak makasları, el ve ayak bakımında kullanılan temel aksesuarlardan bir tanesidir. El tırnaklarınızı keserken yuvarlak şekilde, ayak tırnaklarınızı keserken de düz şekilde kesmeniz önerilmektedir. 
Bakımlı tırnaklara sahip olmak için tırnaklarınızı çok uzamadan belirli aralıklarla, çok kısa olmayacak şekilde kesmeniz gerekir. Uzun tırnak kullanmayı sevenlerdenseniz, tırnak temizliğinize ekstra özen göstermeniz gerekir.
Tırnak yapısı ve kalınlığı aynı olmadığı için tırnaklarınızı kestikten sonra tırnak törpüsü ile şekillendirebilirsiniz. Ayak tırnakları için tasarlanan törpüler, daha uzun yapıdadır. Törpünüzü seçerken uzunluğuna dikkat etmelisiniz.
Tırnak bakımınızı tamamladıktan sonra oje sürerek tırnaklarınızı renklendirebilirsiniz. Son dönemde trend olan Nail art sevenlerdenseniz, tırnak süsleri ile tırnaklarınızda kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.
Kozmela’da tırnak bakımınız için ihtiyacınız olan tüm ürün çeşitlerini bulabilirsiniz. Trim tırnak makası çeşitleri en çok tercih edilenlerdendir. Trim dışında Solingen, Promani ürünlerini de inceleyebilirsiniz.
 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun