Kozmela.com

TOMMY HİLFİGER

Tommy Hilfiger markasında 4 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Tommy Hilfiger Parfüm Çeşitleri

Giyim, aksesuar ve parfüm çeşitleri ile günümüzün en ikonik markalarından bir tanesi olan Tommy Hilfiger 1985 yılında kurulmuştur. İlk parfümünü 1995 senesinde tüketicilerin beğenisine sunan marka bu alanda da ne denli kaliteli işlere imzasını attığını göstermiştir. Klasik Amerikan ruhunu yansıtan marka ilerleyen yıllarda ürün çeşitliliğine önem vermiş ve her kesimin beğeni ile kullanabileceği ürünler ortaya çıkarmıştır. Şehirli erkek ve kadınların tarzını en iyi şekilde yansıtacak ürünler sunan marka modern hayatın çizgilerini en iyi şekilde yansıtmaya devam etmektedir.

Markanın hem erkekler hem de kadınlar için farklı parfüm ve deodorant çeşitleri bulunmaktadır. Markanın özellikle kullandığı benzersiz esanslar kullanıcıların adeta kimliğini yansıtmak üzere bir araya getirilmiştir. İmza niteliği taşıyan parfüm konusunda iddiasını her daim ortaya koymuş olan Tommy Hilfiger uygun fiyat aralıkları ile sunduğu ürünlerini herkesin denemesine olanak sağlamaktadır. 

Markanın parfümlerindeki notalar ilk uygulama anından itibaren duyulara hitap eder ve ortamda fark edilmenizi sağlar. Her parfümde üç notadan söz etmek mümkündür. Dip (alt), orta ve tepe (üst) notalarında farklı aromatik karışımlar söz konusudur. Tommy Hilfiger parfüm çeşitlerinin tepe notaları daha ilk uygulamada yoğun bir şekilde duyulara hitap eder. Tepe notası yarım saat kadar etkisini en iyi şekilde gösterir. Üst notalar zamanla etkisini orta notalara bırakır. Orta ve alt notalar parfümün uzun süre kalıcılığını belirler.

Tommy Hilfiger Parfüm Erkek

Kaliteli bir parfümün notaları en iyi şekilde uyum sağlar ve etkisini uzun saatler gösterir. Tommy Hilfiger parfüm çeşitleri birbirinden çarpıcı notaları bir araya getirmekle beraber hem erkek hem de kadın parfüm çeşitleri ile büyüleyici bir etki bırakmaya devam etmektedir. Tommy Hilfiger parfüm çeşitleri içerisinde hem günlük kullanıma uygun fresh notaların yer aldığı hem de özel günlerde kullanıma daha uygun daha yoğun notalara sahip ürün çeşitleri bulunmaktadır. 

Sabah saatlerinde duş sonrasında fresh kokuları tercih edenler için Tommy Hilfiger’ın birbirinden farklı fresh aromalara sahip kokuları bulunmaktadır. Taze ve hafif aromaları gün içerisinde dilediğiniz saate teninizde hissedebilirsiniz. Markanın esansları özenle seçilmekte olup duyulara en iyi şekilde hitap edecek şekilde formüle edilmektedir. Markanın hem erkek hem de kadın parfüm çeşitleri çiçek, meyve ve bitki kaynaklı esanslarla üretilmektedir. Erkek parfüm çeşitleri erkeklerin vücut ısısı ve beden kokusuna uygun olarak hayata geçirilmektedir. Odunsu notaların kendisini hissettirdiği erkek parfüm çeşitleri ortamda hemen fark edilmeyi de sağlamaktadır.

Yoğun bir günde hem ter kokusuna karşı iyi bir önlem almak hem de kişinin zevkini en iyi şekilde yansıtmak adına etkili bir parfüm seçmek mantıklı olacaktır. Tommy Hilfiger’ın gün boyu etkisini koruyan parfüm çeşitleri günün yoğunluğunda ter kokusuna karşı en iyi şekilde korurken hoş kokusu ile adeta büyülemektedir. Bu sebeple de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.     

Tommy Hilfiger Parfüm Kadın  

Tıpkı erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da markanın pek çok öne çıkan parfümü bulunuyor. Kadınlar için üretilen parfüm çeşitleri de içeriğinde çiçek ve meyve esansları ile dikkatleri çekmektedir. Özel günlerde, toplantı ve davetlerde ortamda duyulara hitap ederek anında fark edilmeyi sağlayan kadın parfüm çeşitleri en uygun fiyat aralıkları ile tüketicilere sunulmaktadır. Floransa lilyumu, frezya, hibiskus, beyaz şeftali gibi zarif esansları bir araya getiren özel formüller ile kadınlar hayalindeki parfüme kavuşabiliyorlar. 

Kadınlara özel üretilen Tommy Hilfiger parfüm çeşitleri hem sportif hem de zarif yönü en iyi şekilde vurgulamaktadır. Misk, sandal ağacı ve beyaz gül gibi duyulara en iyi şekilde hitap eden özler kişinin adeta kimliği haline gelmektedir. Özel gün ve geceler için ise daha yoğun aromaları buluşturan marka uzun geceler için daha kalıcı bir etki sunmaktadır. Genç kadınlar için üretilen parfüm çeşitleri cesur, özgür ve enerjiyi en iyi şekilde yansıtmaktadır. 

Tommy Hilfiger parfüm çeşitleri hem kadın hem erkek hem de gençlere hitap etmektedir. Geniş parfüm kataloğundan kendinize ve tarzınıza en uygun kokuyu rahatlıkla seçebilirsiniz. Kadınlar için cesur, eğlenceli ve özgürlük düşkünü esanslarla öne çıkan marka erkekler için kendine güvenen ve sportif tarzı benimsemiş kokularla ön plana çıkmaktadır. Markanın geniş bir ürün yelpazesi olduğundan ötürü erkek, kadın fark etmeksizin herkesin duyularına hitap edecek parfüm çeşidi bulmak mümkündür. Tommy Hilfiger parfüm kullananlar favorilerini ve kendi deneyimlerini de çeşitli platformlarda paylaşmaktadırlar. 

Tommy Hilfiger parfüm fiyatları ise esans yoğunluğu ya da boyutlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak yılların Amerikan kalitesini taşıyan markanın parfüm çeşitleri fiyat performans konusunda oldukça iyi bir dengede durmaktadır. Kalıcılığı, büyüleyici esansları düşünüldüğünde markanın parfümlerinin ne denli uygun olduğu rahatlıkla görülebilmektedir. 10 ml, 20 ml, 30 ml, 50 ml ve 100 ml şeklinde ebatları değişen parfümlerin bu ebatlarla doğru orantılı olarak fiyatları da değişebilmektedir. Ancak markanın hemen her bütçeye uygun erkek ve kadın parfüm çeşidi olduğunu söylemek mümkündür. Bu anlamda Tommy Hilfiger parfüm çeşitlerini sitemizde yakından inceleyerek fikir edinebilir, size en uygun parfümü dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun