TOMMY HİLFİGER

Tommy Hilfiger markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Tommy Hilfiger

Çeyrek asrı aşkın süredir dünya çapında kaliteli ürünleri ile adından söz ettiren Tommy Hilfiger 1985 yılında kuruldu. Giyimden aksesuar ve parfüme kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan marka milyonların zevkine hitap ediyor. Tommy Hilfiger klasik Amerikan ruhunu yansıtan zamansız ürünler sunarak dünya çapında belirli bir yere gelmiş bir markadır. Şehirli erkek ve kadınların kendi özgür ruhlarını yansıtmalarına olanak tanımaktadır. Modern ve rahat stil anlayışı ile yoluna devam eden marka 35 yıllık mirasına hep yenilikler katarak gitmektedir. 

Hem erkeklerin hem de kadınların günlük spor giyimde, aksesuar ve parfümde favorisi olan marka model çeşitliliği ile vazgeçilmez hale geldi. Amerika’da başlayan bu macera sınırları aşıp tüm dünya ülkeleri gibi Türkiye’ye de uğradı ve benzersiz ürünleri ile Türk halkına da kendisini kabul ettirdi. Her sezon koleksiyonuna bir yenisini ekleyen kadın, erkek ve unisex parfüm çeşitleri ile kozmetik sektöründe de ilgi odağı oluyor.

Kozmetikte de kendini rahat, özgür ve bir o kadar enerjik hissedenlerin tercihi olan marka bu anlamda çeşitliliği ile her duyuya hitap ediyor. Kozmetik söz konusu olunca kadınlar için modası asla geçmeyecek benzersiz aromaları buluştururken erkekler için çarpıcı ve özel notaları bir araya getiriyor. Ürünleri ile popüler olurken aynı zamanda kalitesi ile kalıcı olmayı başaran Tommy Hilfiger markası global anlamda yenilikçi bir çizgi taşıyor. Sadece giyim ya da aksesuarda değil, her yaştan erkek ve kadının kendi tarzını yansıtabileceği parfüm çeşitleri ile de diğer alanlarda olduğu gibi farklılığını hissettiriyor.

Hem günlük olarak işe, okula ya da bir arkadaş buluşmasına giderken hem de özel bir geceye katılırken kullanıma uygun pek çok parfüm çeşidi Tommy Hilfiger kalitesi ile sektörde kendisine yer buluyor. Amerika ve Avrupa’da kozmetik alanında eşsiz kokuları ile adından söz ettiren Tommy Hilfiger’in her tarza hitap edecek bir ürünü bulunuyor. Bu anlamda marka hem erkek hem de kadınların en özel tercihlerinden bir tanesi oluyor. Etkileyici, enerjik, baştan çıkarıcı ve gün boyu süren etkili parfümleri ile Tommy Hilfiger bu alanda da zirve kendisine her daim yer buluyor.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun